Kristen Stewart jako księżna Diana. Fani zachwyceni, ale jest jedno "ale". Spójrzcie na fryzurę

Kristen Stewart wcieliła się w główną rolę w filmie biograficznym "Spencer", który opowiada o życiu księżnej Diany. Produkcja została niedawno doceniona na festiwalu filmowym w Wenecji, ale fani Lady Di nie są zachwyceni charakteryzacją aktorki. Wszystko przez włosy filmowej Diany.

Księżna Diana mimo że żyła w blasku fleszy, to poważnie traktowała swoją rolę. Nie tylko jej stylizacje zostały okrzyknięte mianem kultowych - charakterystyczna fryzura księżnej Diany była hitem w latach 80. i 90., a kobiety chciały być strzyżone dokładnie tak jak ona. Fani nie ukrywali rozczarowania, gdy zobaczyli charakteryzację Kristen Stewart do filmu "Spencer". Uważają, że fryzjerzy nie popisali się w kwestii odwzorowania włosów księżnej. 

Zobacz wideo "Spencer". Jest zwiastun nowego filmu o księżnej Dianie. Kristen Stewart w roli tytułowej

Meghan Markle i książę Harry Meghan i Harry dbają o planetę? Tylko tak mówią. "Pie*rzyć ich, hipokryci!"

Kristen Stewart jako księżna Diana. Fanom nie podoba się fryzura aktorki 

Księżna Diana, od kiedy wkroczyła w szeregi rodziny królewskiej, miała krótko przycięte włosy. Przez lata jej fryzura zmieniała się, jednak Lady Di nigdy nie zdecydowała się na zapuszczenie włosów. Od królewskiego ślubu z księciem Karolem, aż do narodzin pierwszego syna, księcia Williama - Diana najczęściej nosiła lekko zakręcone blond włosy, idealnie ułożone na bok.

Tiktokerka matta_of_fact czujnie obserwująca życie rodziny królewskiej, postanowiła nagrać filmik, na którym zwraca uwagę na coś, co - wydaje się - umknęło charakteryzatorom produkcji "Spencer", w którym w Dianę wcieliła się Kristen Stewart. Na wideo nie ukrywała, że włosy aktorki wyglądają zupełnie inaczej, niż słynna fryzura księżnej. Przyznała, że fani rodziny królewskiej zasługują na coś lepszego, biorąc pod uwagę, że idealnie odwzorowano niektóre ze stylizacji księżnej, jej charakter, czy najważniejsze momenty z jej życia:

Czy ktokolwiek kiedykolwiek będzie miał takie włosy, jak księżna Diana? - zapytała w krótkim nagraniu, wbijając szpile wszystkim Dianom w różnych filmowych i serialowych wersjach.

Przyglądając się włosom amerykańskiej aktorki, trudno nie zauważyć, że jej fryzura nie ma słynnej objętości jak u Diany. Nie ma śladu po misternie ułożonych i delikatnie zakręconych puklach utwardzonych toną lakieru, które stały się charakterystycznym uczesaniem arystokratki. 

Kristen Stewart jako księżna Diana. Fanom nie podoba się fryzura aktorkiKristen Stewart jako księżna Diana. Fanom nie podoba się fryzura aktorki Fot. Screen/ Tik Tok/ matta_of_fact

Kamil, Iza 'Rolnik szuka żony' "Rolnik szuka żony". Widzowie o kandydatkach Kamila. " Za młode na ten program"

Wygląda na to, że mimo upływu lat nie tylko księżna Diana jest nie do podrobienia, ale również i jej charakterystyczna fryzura.

Więcej o: