Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują dziewiątą rocznicę ślubu. Zrobili to w swoim stylu

Z okazji rocznicy ślubu Kuba Badach wrzucił do sieci stare zdjęcie ze swoją żoną. Tę okazję uczciła także na swoim profilu Ola Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska 22 września 2012 roku wyszła za mąż za Kubę Badacha. Ich ślubem żyła cała Polska. Jak wyglądała ceremonia i co połączyło tych dwoje?

Zobacz wideo Kuba Badach skomentował śmiałe zachowanie uczestniczki

Ida NowakowskaFanki Idy Nowakowskiej rozczulone jej zdjęciem z synem. "Najsłodsze, co dzisiaj zobaczyłam"

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują dziewiątą rocznicę ślubu

Kuba Badach zamieścił na swoim oficjalnym profilu na Instagramie romantyczne zdjęcia z ukochaną. Pochodzi ono z sesji ślubnej pary. W kadrze widać Aleksandrę Kwaśniewską w sukni ślubnej. Na głowie ma wianek z polnych kwiatów, wśród których króluje jesienna mimoza. Obok uśmiechniętej panny młodej siedzi zapatrzony w nią Kuba Badach. Sesja została zrobiona w plenerze. Aranżacja nawiązuje do rustykalnych tematów. Muzyk zabawnie podpisał zdjęcie, odwołując się do popularnego programu randkowego.

W dniu dziewiątej rocznicy ślubu zupełnie przypadkiem znalazłem i zamieszczam zdjęcie finalistów trzeciej edycji programu 'Rolnik szuka żony' - czytamy we wpisie.
 

Czy faktycznie para wygląda jak bohaterowie show TVP? Chyba tak, bo wśród wielu życzeń od fanów znalazły się też i takie: 

Najlepsze życzenia pięknej parze rolników.

Także Kwaśniewska dodała fotografię. Czarno-białe ujęcie pochodzi także z ich dnia ślubu. "#ktobypomyślał #żetojuż9lat #odkądzaczęliśmy #z @tenkubabadach #nierównąwalkęnażarty" - podpisała ją w swoim stylu.

 

Jak to się zaczęło?

Ola Kwaśniewska była fanką twórczości Kuby. Spotkali się po raz pierwszy w 2009 r. na korytarzu w Radiu Zet. Muzyk wręczył jej swoją płytę. Nie mieli jednak pretekstu do dalszych kontaktów. Kolejne spotkanie pary zaaranżowała Dorota Szelągowska i jej były mąż Adam Sztaba.

Bardzo marzyliśmy o tym, by Ola i Kuba się poznali. Zaprosiliśmy ich kiedyś do siebie. Wszystko zaczęło się więc na naszym balkonie - zdradził Sztaba w wywiadzie dla radia RMF FM.

Już podczas tego spotkania Kuba Badach zażartował, że Aleksandra będzie jego żoną.

Jak widzisz, tak naprawdę kompletnie nie znam się na żartach" - skomentowała ze śmiechem w 'Vivie!'.

Był nią zauroczony od chwili, gdy zobaczył ją w programie "Taniec z Gwiazdami". Córka byłego prezydenta była jego zdaniem bardzo błyskotliwa i ocenił, że mają podobne poczucie humoru.

Kiedy ogłosili zaręczyny, a potem ślub stali się obiektem zainteresowania mediów. Musieli pogodzić się z faktem, że ceremonia stanie się wydarzeniem sezonu.  

Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji. Ale dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy- wyznała po jakimś czasie Aleksandra.

Ela Piorun / Natalia BalickaEla Piorun odsłania kulisy afery z suknią narodową. Dostawała pogróżki

Mimo pracy na scenie i w telewizji para stroni od popularności. Chronią swoją prywatność i wiodą spokojne życie.

Więcej o: