Fanki Idy Nowakowskiej rozczulone jej zdjęciem z synem. Z pozoru zwykła fotka je zachwyciła. "Najsłodsze, co dzisiaj zobaczyłam"

Ida Nowakowska regularnie raczy swoich fanów zdjęciami i nagraniami ze swoim synem. Znów opublikowała fotografię z maluchem. Choć zdjęcie z pozoru jest dość zwykłe, to skradło serca fanek tancerki.

Ida Nowakowska przez sześć miesięcy utrzymała w tajemnicy wieść o tym, że spodziewa się dziecka. Dopiero, kiedy była w zaawansowanej ciąży, ogłosiła na wizji radosną nowinę. Od tamtego czasu nie krępowała się z pokazywaniem ciążowych krągłości. Po porodzie nie zamierza też ukrywać syna.

Ida Nowakowska, Małgorzata RozenekNowakowska i Rozenek. Te i inne znane matki nie miały łatwo z intenautami

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Fanki Idy Nowakowskiej rozczulone jej zdjęciem z synem. "Najsłodsze, co dzisiaj zobaczyłam"

Ida Nowakowska wielokrotnie była pytana w wywiadach o to, czy chce mieć dzieci. Ona zawsze podkreślała, że zamierza mieć potomstwo, więc nic dziwnego, że syn stał się jej oczkiem w głowie. Tancerka zamieściła nowe zdjęcie z maluchem. Najprawdopodobniej zostało zrobione jakiś czas temu, jak jeszcze było ciepło. Widocznie Idzie bardzo spodobała się ta fotografia i postanowiła się nią podzielić.

Przesyłamy trochę dobra! Miłego dnia - napisała.

Z powodu zwykłe zdjęcie, na którym tancerka siedzi na leżaku i trzyma na sobie syna, zachwyciło obserwatorki. W komentarzach nie zabrakło przemiłych słów.

Najsłodsze, co dzisiaj zobaczyłam.
Jaki słodki miś wtulony. Piękno w czystej postaci.
Słodki zestaw - czytamy.
 

Ida Nowakowska urodziła syna na początku maja, jednak dopiero kilka dni temu zdradziła, jak wraz z mężem go nazwali. Chłopiec dostał dwa imiona - Maksymilian Marek. Te imiona nie są przypadkowe i mają dla tancerki szczególne znaczenie. Pierwsze imię jest po świętym Maksymilianie Kolbe, który jest wzorem dla Idy Nowakowskiej. Drugie jest po ojcu tancerki. Co jeszcze powiedziała o imionach dziecka? Przeczytacie o tym TUTAJ.

Ida Nowakowska i Jacek KurskiNowakowska po urodzeniu dziecka ma przywileje w TVP. Opowiedziała o nich

Więcej o: