Ida Nowakowska w końcu ujawniła imię dziecka. Ukrywała je od kilku miesięcy. Ma szczególne znaczenie

Ida Nowakowska w rozmowie z magazynem "Party" wyjawiła imię swojego syna. Ukrywała je od momentu jego narodzin.

Ida Nowakowska w maju została mamą, jednak od tamtej pory niechętnie rozmawiała z mediami na temat imienia dziecka. Gwiazda TVP ukrywała to, jak nazwała pociechę, podsycając jedynie ciekawość. W końcu tancerka podzieliła się tym faktem na łamach dwutygodnika "Party". Jej syn dostał imiona po wyjątkowych osobach.

Zobacz wideo Ida Nowakowska ukrywa imię syna. Dlaczego? "Nie mieliśmy go, a później..."

Kinga RusinRusin zachwyciła kolejnymi zdjęciami z Afryki. "Kocham dobry design"

Ida Nowakowska ujawniła imiona dziecka

Wybór nie był łatwy. Tancerka jeszcze niedawno tłumaczyła, że na początku wcale nie chciała tego ukrywać, jednak jakiś czas po porodzie ona i jej mąż Jack Herndon wciąż nie mieli wybranego imienia. Teraz już wszystko jasne. Chłopczyk otrzymał dwa imiona - po ważnych postaciach. Nazywa się Maksymilian Marek Herndon. Pierwsze imię jest po świętym Maksymilianie Kolbe, który jest wzorem dla tancerki. Przyczyniła się do tego także wizyta w klasztorze świętego Maksymiliana Kolbego w Niepokalanowie, gdzie rodzina spędziła czas wśród braci franciszkanów. Drugie też ma szczególne znaczenie dla prezenterki.

To nie był prosty wybór, ale doszliśmy do konsensusu. Wybraliśmy takie, które będzie dobrze brzmiało w Polsce i w Stanach, i będzie miało ważnego świętego patrona. Dla nas to Max Marek. Drugie imię jest po moim ukochanym tacie - powiedziała Ida Nowakowska w rozmowie z magazynem "Party".

Prezenterka TVP opowiedziała także o opiece nad synkiem. Dzieli się nią wraz z mężem, lecz może także liczyć na wsparcie swojej mamy, która chętnie zajmuje się wnukiem. Okazuje się, że często jest zabierany na plan zdjęciowy, kiedy jego mama pracuje m.in. w "Pytaniu na śniadanie".

Od chwili narodzin Max jest naszym punktem odniesienia we wszystkim. Jest zawsze obok mnie, również na planie zdjęciowym. Musieliśmy tak zorganizować czas, żebym mogła karmić go piersią i być przy nim zawsze kiedy się przebudzi. Najbardziej wzruszające są jego uśmiech i to zaufanie, że zrozumiem jego potrzeby i utulę do snu - powiedziała "Party" Ida Nowakowska.

Camila Cabello, MadonnaMTV VMA. J.Lo w kusej mini zachwyca nogami, Madonna jak zwykle, a Megan Fox?

Maksymilian Marek jest oczkiem w głowie rodziców. Okazuje się, że przyjął już chrzest, który odbył się kilka tygodni temu. Do tej pory Ida Nowakowska utrzymywała ten fakt w tajemnicy. Chciała cieszyć się tym dniem razem z rodziną męża, która specjalnie przyleciała na chrzciny z USA.

Więcej o: