Przebrali Oliwię Bieniuk za Annę Przybylską ze "Złotopolskich". Nastolatka komentuje trik produkcji "TzG" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Oliwia Bieniuk w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" pojawiła się na parkiecie w stroju policjantki. Było to nawiązanie do roli Anny Przybylskiej, która grała posterunkową Marylkę w serialu "Złotopolscy". 18-latka w rozmowie z Plotkiem skomentowała swoją stylizację.

Oliwia Bieniuk dołączyła do grona znanych osób, które zostały zaproszone do "Tańca z Gwiazdami". Wielu dziwi się, dlaczego otrzymała propozycję udziału w show, gdyż nie ma na swoim koncie za wielu sukcesów - choć wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych. Oczywiście największą sławę zyskała przez to, czyją jest córką. Z powodu tego, że jej mamą była Anna Przybylska, a tatą jest były piłkarz Jarosław Bieniuk, 18-latka jest "naznaczona".

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o zachowaniu produkcji show

"Taniec z Gwiazdami". Produkcja ciągle przypomina o Annie Przybylskiej

Wspomnienia o aktorce, która zmarła prawie siedem lat temu, pojawiły się w "Tańcu z Gwiazdami" już w pierwszym odcinku. Choć Oliwia Bieniuk podkreślała w wywiadach, że wie, że nigdy nie uniknie porównań do mamy, to mówiła, że jest już tym zmęczona i chce pracować na własny rachunek. Pomimo tego produkcja show nic sobie nie robi z jej próśb i za każdym razem nawiązuje do Przybylskiej. W ostatnim odcinku show zdecydowali, że Bieniuk wystąpi w stroju policjantki, co oczywiście miało związek z postacią Marylki ze "Złotopolskich".

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, Paweł Wawrzecki"Taniec z Gwiazdami". Produkcja nie odpuszcza Oliwii. Wyglądała jak Marylka ze "Złotopolskich"

Nasz redaktor zapytał Oliwię o dobór stylizacji. Ta podkreśliła, że nie miała wpływu na dobór strojów, ale produkcja osiągnęła zamierzony efekt:

To nie ja tutaj wybierałam stroje i jakby całą koncepcję. Ale chyba tak, bo to było takie porównanie do Marylki, do mamy, która ją grała. Więc na pewno zamierzone - mówiła w rozmowie z redaktorem Plotka.

Karolina Małysz z mężemKarolina Małysz opowiada o ślubie! Nie wszystko poszło po jej myśli

Opowiedziała także o tym, czy ogląda "Złotopolskich". Padło też pytanie, czy przyjęłaby zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego, w którym jej mama pojawiła się kilka razy i skradła całe show. Czy zobaczymy ją na kanapie? Dowiecie się tego wszystkiego, oglądając nasze wideo.

Więcej o: