"Love Island". Alicja z drugiej edycji show staje w obronie Andzi. "Jestem w szoku. Mogła się czuć osaczona"

W ostatnim odcinku "Love Island. Wyspa miłości" nie zabrakło dramatycznego rozstania. Para, która od początku uchodziła na najbardziej zgraną, postanowiła zakończyć relację na wyspie. Na Andzię wylała się faja hejtu, ale uczestniczka poprzedniej edycji postanowiła wziąć jej stronę.

Alicja Błaszczyk występowała w drugiej edycji "Love Island". Na Instagramie opublikowała mocny komentarz, w którym postanowiła przeanalizować skomplikowaną relację pomiędzy Andzią a Arkiem. Zwróciła uwagę, że na uczestniczkę, która zakończyła związek z mężczyzną, wylała się faja hejtu. Nie ukrywała, że trzyma jej stronę. 

Zobacz: "Love Island". Widzowie biorą stronę Arka i kpią z Andzi: Zaraz znowu magicznie wrócą uczucia

Zobacz wideo "Love Island". Bruno wyjaśnia tajemnicę związku z Moniką

Tomasz Barański pochwalił się wakacjami z partnerkąBarański pochwalił się wakacjami z młodszą o 20 lat ukochaną. "Najpiękniejszy człowiek"

"Love Island". Alicja Błaszczyk broni zachowania Andzi 

Alicja Błaszczyk w trakcie programu stworzyła parę z Michałem "Mundkiem" Dryją. Szybko zdobyła sympatię widzów, jednak niedługo przed finałem musiała opuścić wyspę. Była uczestniczka show przygląda się poczynaniom par w nowej edycji. Na Instagramie opublikowała komentarz, w którym próbowała bronić zachowania Andzi. Nie jest tajemnicą, że widzowie programu mają ją za tą "złą" i zarzucają jej, że od początku nie okazywała uczuć zakochanemu w niej partnerowi, a później zakończyła związek z Arkiem. Alicja przyznała, że kompletnie nie rozumie tej fali hejtu, jaka dotknęła Andzię. Dodała, że według niej Andzia na początku mogła dobrze czuć się w tej relacji, jednak z czasem zmieniła zdanie, do czego ma prawo. 

Jak czytam te komentarze, to jestem w totalnym szoku. Dlaczego wszyscy uważają, że jak facet z sercem na dłoni to ona musi to samo odwzajemniać i być najszczęśliwsza na świecie i zachowywać się, jakby wygrała w totka. Było jej dobrze wcześniej, mogło przestać, mogła zacząć naprawdę czuć się osaczona, czy cokolwiek innego i ma prawo się tak zachować i zakończyć tę relację. Życie, tak bywa - zaczęła Alicja.

'Love Island'. Alicja Błaszczyk broni zachowania Andzi'Love Island'. Alicja Błaszczyk broni zachowania Andzi Fot. Instagram/ loveislandwyspamilosci

Na zakończenie była wyspiarka dodała, że według niej osoby krytykujące zachowanie Andzi tak naprawdę wyżywają się na niej za to, że sami w przeszłości zostali zranieni. 

Mam wrażenie, jakby wszyscy wyżywali się, bo sami kiedyś zostali zranieni przez drugą osobę. Ludzie, można być kimś zajaranym przez chwilę i po prostu przestać. Jak można ją za to hejtować? - dopytywała.

Marianna Schreiber na 12. edycji LGBT Film FestivalMarianna Schreiber na LGBT Film Festival. Kto by się spodziewał

Zgadzacie się z Alicją? 

Więcej o: