Karolina Małysz chwali się bajkowymi widokami z Santorini. Najpierw piękna sesja, a później... Jej mąż wybrał inną formę spędzania czasu

Karolina Małysz wraz z mężem udała się w podróż poślubną. Zakochani wybrali na tę okazję grecką wyspę Santorini. Córka skoczka narciarskiego dzieli się w mediach społecznościowych kadrami z wycieczki.

Karolina Małysz w sobotę 4 września wyszła za mąż. Państwo młodzi i goście bawili się w Szczyrku, a na wydarzeniu pojawiła m.in. Justyna Żyła spokrewniona z rodziną Małyszów czy Stefano Terrazzino, z którym mama panny młodej Izabela bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami". Tydzień po hucznym weselu Karolina z mężem Kamilem udali się w podróż poślubną. Córka Izy i Adama aktywnie działa w social mediach więc jej profilu nie mogło zabraknąć zdjęć z podróży. 

Zobacz wideo Iza Małysz przerażona nowym tańcem? Bolą ją nogi

Karolina Małysz pokazała zdjęcia z podróży poślubnej

Karolina Małysz i jej mąż Kamil na podróż poślubną wybrali malowniczą, grecką wyspę Santorini. Zakochani w pierwszych dniach pobytu odpoczywali nad wodą. Wtedy córka Małyszów zdradziła, że spędzają miesiąc miodowy w urokliwej miejscowości Perissa. Jednak na InstaStories Karoliny pojawiła się nowa relacja. Tym razem z wycieczki do miasteczka Oia, uważanego za najpiękniejsze na całej wyspie. Zakochani wstali przed świtem, aby w bajkowych okolicznościach podziwiać wschód słońca. Mieli w planach zwiedzanie, jednak jak się okazuje, Kamil wybrał kompletnie inną formę spędzania czasu na wyspie. 

Wstaliśmy o 5 rano, żeby przejechać 30 km do miasteczka Oia i zobaczyć wschód słońca. Warto było. Mieliśmy zwiedzać, ale mój mąż stwierdził, że woli wziąć udział w "zawodach na quadach".

Z profilu na Instagramie Karoliny można wywnioskować, że podróże są jej pasją. Kto wie, może Santorini to niej jedyna lokalizacja, którą w ramach podróży poślubnej odwiedzą zakochani. Z niecierpliwością czekamy na kolejne relacje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.