Friz założył nowy kanał, a tymczasem fani zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. "Popłakałam się ze szczęścia"

Friz ogłosił, że już niebawem pojawią się dwa nowe projekty. Specjalnie z tej okazji youtuber założył nowy kanał, na którym pojawią się efekty jego pracy.

Karol "Friz" Wiśniewski nie zwalnia tempa. Po koniec sierpnia założyciel słynnej Ekipy zdradził, że nadchodzący czas będzie dla niego pełen wyzwań. Okazało się, że youtuber już od dłuższego czasu pracował nad kilkoma projektami, które zostaną zaprezentowane na nowym kanale.

Napoje Ekipy w teledysku 'Na zajawce'Gdzie i kiedy kupimy napoje Ekipy Friza? Znamy smaki nowego produktu

Zobacz wideo Ekipa zagrała swój pierwszy koncert. Wersow pochwaliła się wykonaniem "Szlafroków"

Friz założył nowy kanał i zapowiedział dwa projekty 

8 września na Instagramie Friza pojawiła się relacja, na której youtuber ogłosił, że właśnie wystartował jego nowy kanał o nazwie "Tajny projekt". Karol zdecydował się na taki krok, ponieważ już wkrótce fani otrzymają dwa nowe projekty. Pierwszy z nich pojawi się już we wrześniu. 

Na tym kanale będą realizowane moje dwa nowe projekty. Pierwszy z nich zaczynamy nagrywać 20 września, w trakcie jego nagrywania będziemy już publikowali z niego materiały - zapowiedział Karol.
 

Kilka dni temu na Twitterze Karola pojawi się wpis, w którym youtuber wyznał, że uwielbia proces planowania i rozwiązywania spraw związanych z nowym projektem. Na razie jednak Friz nie zdradził, co dokładnie zaplanował dla swoich fanów.

Nowy film, a nagrany w starym stylu. Fani są zachwyceni i proszą o więcej

Mogłoby się wydawać, że komentarze pod filmem będą dotyczyć głównie nowego projektu. Jak się jednak okazuje, widzowie zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Fani są zachwyceni luźnym i spontanicznym stylem, w jakim został nagrany film, który kojarzy im się z "dawnym Frizem". 

To jest taki film jak w pierwszym sezonie. Tęskniłam za tym, proszę nagrywaj więcej takich filmów.
Stary, dobry Friz. Takie filmy miło się ogląda, na których jest wszystko i nic zarazem. Wtedy mam wrażenie, że widz czuje się, jakby był tam z wami.
Popłakałam się ze szczęścia, jak widzę takie filmy. To jest dobry, stary Friz i dobra stara ekipa razem i wspólnie - napisali fani w komentarzach pod filmem.
 

Jesteście ciekawi, co tym razem Friz zaplanował dla swoich fanów? 

Więcej o: