Marianna Schreiber pozuje nie tylko na kanapie. Internauci znaleźli inne jej zdjęcie, dalekie od ugruntowanych cnót niewieścich

Internauci dokopali się do kolejnego zdjęcia z roznegliżowanej sesji Marianny Schreiber. Żona ministra PiS-u, próbująca swoich sił w "Top Model", budzi coraz więcej emocji.

Nazwisko Schreiber w ostatnim czasie jest niewątpliwie jednym z gorętszych w polskich mediach. I to nie za sprawą polityka z PiS-u, a jego żony - Marianny. Przypominamy, że kobieta w tajemnicy przed małżonkiem zgłosiła się do programu "Top Model" stacji TVN. Jej osoba z dnia na dzień nabiera coraz więcej kolorów i sprzeczności - afera z homofobicznym wpisemsugerowanie relacji z kobietą czy opublikowanie nagiej fotografii na kanapie... Internauci dotarli do jeszcze jednego zdjęcia z roznegliżowanej sesji, którą ma koncie żona ministra.

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów

Marianna Schreiber na kolejnej odważnej fotografii

Na Instagramie fotografa Jarosława Kisiela w drugiej połowie sierpnia pojawiła się fotografia z nagą Marianną. Gwiazda "Top Model" pozuje w stroju Ewy na balkonie, nonszalancko odchylając głowę do tyłu. Artystyczne zdjęcie spotkało się z entuzjazmem internautów, którzy docenili ciało żony ministra. Nie brakuje jednak głosów, które widzą zgrzyt pomiędzy wyemancypowaną fotografią małżonki polityka PiS-u, a poglądami partii, do której należy małżonek. Już przy poprzednim zdjęciu pojawiły się komentarze wyrażające żal, że Schreiber nie zabrała głosu w dyskusji o prawach kobiet w Polsce. Tym razem czytamy:

Piękno masz ciało, Marianno.
Cudownie!
Ciekawe co na to prezes...
 

Na próżno jednak szukać sympatyków Marianny Scheiber wśród osób związanych z prawicą. W ostatnim czasie była szefowa "Wiadomości" TVP, Marzena Paczuska, opublikowała post na Twitterze, w którym napisała, że "kobieta, która ośmiesza męża, zasługuje na pogardę i potępienie". Internauci nie mieli wątpliwości, że Paczuskiej chodziło właśnie o Mariannę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA