W ostatnich dniach odbyło się jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce - Flesz Fashion Night. Impreza przyciągnęła wiele gwiazd, które przyglądały się zaprezentowanym przez projektantów kolekcjom. Tego wieczoru fotoreporterom do zdjęć pozował również syn Piotr Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. Nie był sam.
Jakub Gąsowski na wydarzenie wybrał się ze swoją dziewczyną, Magdaleną Woźniak. Aktor na tę okazję włożył klasyczny ciemny garnitur, do którego dobrał białą koszulę i czarne pantofle. Nie zapomniał o krawacie. Jego ukochana natomiast postawiła na błękitną sukienkę. Narzuciła na nią białą marynarkę z nonszalancko podwiniętymi rękawami. W ręku natomiast trzymała małą, brązową torebkę. Całość wypadła świetnie.
Informacja o związku Jakub Gąsowskiego i Magdaleny Woźniak pojawiła się na początku bieżącego roku. Aktor na Instagramie opublikował wtedy zdjęcie z ukochaną. Oboje pozowali przed wydziałem architektury na Politechnice Wrocławskiej.
Jedna uczelnia i dwie historie! Parę lat temu miałem przyjemność wcielić się w postać Szymona w serialu "Belfer". Większość scen kręcona była w przepięknym budynku wydziału architektury Politechniki Wrocławskiej, który grał nasze liceum. (…) Dokładnie tu również, dokładnie w tamtym momencie, studiowała Magda! I co najlepsze - w ogóle jeszcze się nie znaliśmy, a teraz proszę! Jesteśmy razem - pisał w lutym.
Jak więc można się domyślić, Magdalena Woźniak jest architektką. Na jej zawodowym profilu na Instagramie da się podejrzeć jej pomysły na aranżacje wnętrz. Ukochana Jakuba Gąsowskiego jest uzdolniona artystycznie i tworzy nawet obrazy. To jednak nie wszystko. Jest jedną z właścicielek sklepu sprzedającego wegańskie świece sojowe o różnych kształtach, jak Wenus i David Bowie.
Nowicki dosadnie podsumował ceny w Albanii. "Naprawdę oszaleli"
Podjęto decyzję ws. pogrzebu Jana Frycza. Rzecznik resortu zabrał głos
Widzowie drwią z materiału TV Republika. "Groteskowe"
Lewandowska natrafiła na pierwszy problem w Chicago. "To niemałe wyzwanie"
Krupińska przyjaźni się z Lewandowskimi. Ujawniła, co dzieje się między nimi prywatnie
Bramki na wejściu, 50 zł za parking i płatna toaleta. Książulo zdumiony po wizycie w krytykowanej restauracji
Małgorzata Socha zapytana o "niebieską platformę". Jej reakcja mówi wszystko
Gwiazda disco polo w mocnych słowach broni Martyniuka po aferze z Kawalcem. "Ma wystarczająco problemów"
Wieniawa magnesem na widzów "Tańca z gwiazdami"? Widzę problem, który trudno zignorować