Tłum gwiazd na urodzinowej imprezie Roberta Lewandowskiego. Quebo, Taco, Marina. A sukienka "Lewej"? Wow, doskonała!

Robert Lewandowski 21 sierpnia skończył 33 lata. Tydzień później, w niedzielę, postanowił hucznie świętować urodziny ze znajomymi. Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć znanych nazwisk.

Kiedy najlepszy napastnik na świecie, występujący w barwach Bayernu Monachium, organizuje urodziny, każdy chce złożyć mu życzenia i pokazać się wśród zaproszonych gości. Kogo wypatrzyli paparazzi na imprezie "Lewego"?

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak jej rodzina spędziła weekend

Ekipa FrizaEkipa Friza ma kłopoty. Prokuratura w Mielcu zajęła się sprawą wybuchu samochodu

Tłum gwiazd na urodzinowej imprezie Roberta Lewandowskiego

Urodzinowa impreza Roberta Lewandowskiego została zorganizowana w nowo otwartym klubie należącym do piłkarza w Browarach Warszawskich. Obok solenizanta i jego żony Anny Lewandowskiej nie zabrakło na tak znamienitej uroczystości znanych osób. Byli sportowcy z żonami: Wojciech Szczęsny z Mariną oraz Andrzej Wrona i Zofia Zborowska. 

Wśród tłumu składającego życzenia najlepszemu napastnikowi świata można było wyłapać kilka osób spoza piłkarskiego świata. Przybyła między innymi: Natalia Szroeder, Quebonafide, Taco Hemingway, Iga Lis, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Kasia Dziurska, Zofia Ślotała, Jakub Wesołowski z żoną Agnieszką. Zdjęcia artystów, którzy uczestniczyli w urodzinach Lewandowskiego, można zobaczyć w galerii.

Nie można też nie wspomnieć o kreacji Anny Lewandowskiej. Specjalnie z tej okazji żona "Lewego" włożyła sukienkę z kolekcji Simona Porte Jacquemusa. Niesamowicie kobieca mała czarna miała całkowicie odkryte plecy. Do tego geometryczny dekolt i asymetryczny dół. Na początku sukienkę skrywała pod czarną, klasyczną marynarką. Jednak w trakcie imprezy pozbyła się wierzchniego okrycia. Żona piłkarza prezentowała się doskonale w czarnej mini. Jak większość projektów Jacquemusa, również i kreacja Anna Lewandowskiej była bardzo futurystyczna. 

 

Cindy Crawford pokazała w jaki sposób ćwiczy brzuchChcesz mieć płaski brzuch jak Cindy Crawford? Trenuj mięśnie w ten sposób!

Jak wam się podoba kreacja Anny Lewandowskiej?

Więcej o: