Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska już w rajskiej podróży poślubnej. "Co za widok"

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wybrali się na Majorkę, aby cieszyć się swoją nową drogą życia. Modelka wrzuciła do sieci kadry z rajskich wakacji.

Informacja o ślubie Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej jest dla wielu zaskoczeniem. Choć para zaręczyła się w święta Bożego Narodzenia, to mało kto spodziewał się, iż zakochani postanowią sformalizować swój związek tak szybko. Nazwisko trzeciej żony prezentera jest na ustach wszystkich komentujących polski show-biznes, a media rozrywkowe rozpisują się na temat uroczystości ślubnej pary. Mimo sporego zainteresowania ze strony prasy małżeństwo pozostaje powściągliwe w komentowaniu swojej relacji. Chroniąca swoją prywatność para uchyliła jednak rąbka zza kulis nowej drogi życia, publikując zdjęcia z podróży poślubnej. 

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony. Nie obyło się bez żartów

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska już w rajskiej podróży poślubnej

Para wybrała się na wyspę należącą do Hiszpanii - Majorkę. Modelka na Instagramie podzieliła się z obserwatorami trzema kadrami - przedstawiającymi pejzaż, przestrzeń wypoczynkową oraz śniadanie. Jak podpisała jedno ze zdjęć:

Co za widok.

Podróż poślubna Ibisza i KudzbalskiejPodróż poślubna Ibisza i Kudzbalskiej fot. Instagram @qzdeba

Jak podaje anonimowy informator Pomponika, chcieli mieć gwarancje pięknej pogody, ze względu na napięty harmonogram pracy. 

Zależało im na gwarancji pogody, a jednocześnie przez to, że mają dla siebie zaledwie kilka dni, nie chcieli marnować kilkunastu godzin w podróży do bardziej egzotycznych destynacji. Chcieli mieć dla siebie maksimum czasu w kameralnym raju.

Z podróży poślubnej Ibisz ma niemal wprost wparować na plan "Tańca z Gwiazdami", który rusza już pod koniec sierpnia. 

Oboje dużo pracują, więc bardzo trudno im było wygospodarować choć kilka dni na wspólny urlop, zwłaszcza tuż przed startem nowej ramówki Polsatu. Krzysztof dosłownie pognał wprost z festiwalu w Uniejowie, który prowadził, na Majorkę. Musi jednak wrócić lada dzień, prosto na plan pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami", który już 30 sierpnia.

Ibiszowi i Kudzbalskiej życzymy udanego wypoczynku na Majorce.