Tak wyglądał ślub Małgorzaty Opczowskiej i Jacka Łęskiego. Co tam gapie i parawany. Zakochani nie spuszczali z siebie wzroku

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski wzięli ślub na plaży w Jastarni. Okoliczności byłyby bardzo romantyczne, gdyby nie tłum gapiów i wczasowiczów. Niektórzy z nich bacznie obserwowali każdy ruch pary młodej. Zakochanym to jednak nie przeszkadzało.

W sobotę 21 sierpnia Małgorzata Opczowska z "Pytania na śniadanie" i Jacek Łęski z "Alarmu!" oficjalnie zostali małżeństwem. Para wzięła ślub cywilny w plenerze, a na miejsce ceremonii wybrała plażę w nadbałtyckiej Jastarni. Uroczystość była kameralna, bo uczestniczyli w niej tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele pary, co widać na nowych zdjęciach z uroczystości, które zobaczycie w naszej w galerii nad tekstem. A jak prezentowali się państwo młodzi?

Zobacz wideo Agnieszka Mrozińska pokazała relacje ze swojego ślubu i wesela

Tak wyglądał ślub Małgorzaty Opczowskiej i Jacka Łęskiego

Do "ołtarza", który specjalnie na tę okazję powstał na plaży, Małgorzatę Opczowską poprowadził jej siedmioletni syn. Panna młoda włożyła tego dnia białą suknię w stylu boho z jednego ze znanych warszawskich atelier. Nie zabrakło odważnego rozcięcia, dzięki któremu Opczowska wyeksponowała nogi, natomiast głowę ozdobiła wiankiem z białych i różowych kwiatów. Jacek Łęski postawił natomiast na granatową marynarkę i białą bluzkę, które zestawił z beżowymi spodniami.

Na plaży nie zabrakło turystów, którzy śledzili każdy ruch zakochanych. Niektórzy wyciągnęli nawet telefony i także postanowili uwiecznić ślub. 

Zobacz też: Anna Cieślak miała na ślubie dwie sukienki. Ta jest o wiele bardziej odważna. Odsłoniła plecy aktorki

Po ceremonii na plaży para młoda zaprosiła gości na przyjęcie w pobliskiej restauracji. Na zdjęciach z imprezy widać, że był piętrowy tort, który tradycyjnie pokroiła para młoda, a także długie rozmowy wśród bliskich oraz tańce, a przez cały dzień uśmiech dosłownie nie schodził z twarzy zakochanych.

Przypomnijmy, że Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski poznali się w pracy. W listopadzie ubiegłego roku wyszło na jaw, że są parą. W czerwcu się zaręczyli i szybko wyznaczyli termin ślubu. Oboje są po rozwodzie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.