Anna Cieślak miała na ślubie dwie sukienki. Ta jest o wiele bardziej odważna. Odsłoniła plecy aktorki

Anna Cieślak na swoim ślubie miała aż dwie sukienki. Pierwsza była prosta i klasyczna, natomiast druga odsłoniła więcej ciała panny młodej. Piękna?

W miniony weekend Anna Cieślak i Edward Miszczak wzięli ślub. Para starała się, aby wszystkie informacje dotyczące ceremonii były pilnie strzeżone, jednak najważniejsze z nich szybko trafiły do sieci. W ceremonii wzięło udział wiele gwiazd stacji TVN, a wśród nich byli m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Monika Olejnik i Kuba Wojewódzki. Internauci zachwycali się panną młodą, która postawiła na klasykę od polskiej projektantki. Okazuje się, że na ten ważny dzień Cieślak miała przygotowane aż dwie suknie.

Anna Cieślak miała na ślubie dwie sukienki. Ta jest o wiele bardziej odważna. Odsłoniła plecy aktorki

Pierwsza sukienka Anny Cieślak zachwycała swoją prostotą. Natalia Jaroszewska, która jest autorką tej kreacji, pochwaliła się szkicem na Instagramie. Przód był zabudowany, natomiast tył delikatnie odsłaniał plecy panny młodej. Jedynym dodatkiem były duże, perłowe kolczyki oraz białe kwiaty wpięte we włosy.

Matylda Damięcka, Natalia BalickaMatylda Damięcka komentuje patriotyczną suknię z orłem z Miss Supranational

Na zdjęciach zrobionych przez obecnych w Krakowie paparazzi, można zobaczyć, jak wyglądała druga suknia. Ta była o wiele bardziej odważna i zapewne była zaplanowana z myślą o samym weselu. Biała kreacja była obcisła i pięknie podkreśliła sylwetkę aktorki. Ramiączka utworzyły na plecach kształt krzyżyka, odsłaniając plecy. Cieślak zrezygnowała ze spiętej fryzury oraz kwiatów. Rozpuściła włosy, a na głowę włożyła biała opaskę. Czuła się w niej zdecydowanie luźniej, a gości żegnała już w okularach przeciwsłonecznych. Zdjęcia sukienki obejrzycie w naszej galerii.

Która kreacja bardziej przypadła wam do gustu? Pierwsza czy druga?

Karolina Ferenstein-Kras?koKarolina Ferenstein-Kraśko na zdjęciu z mężem. Zrobiła je na ślubie Cieślak i Miszczaka

Więcej o: