Karolina Ferenstein-Kraśko na zdjęciu z mężem. Zrobiła je na ślubie Cieślak i Miszczaka. Pisze o miłości

Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała zdjęcie z Piotrem Kraśko. Romantyczne selfie zostało zrobione podczas ślubu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka.

W miniony weekend odbył się ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Ceremonia była pilnie strzeżona, ale najważniejsze szczegóły zdążyły wypłynąć do sieci. Do Krakowa zjechał się tłum gwiazd, a Agnieszka Woźniak-Starak, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Małgorzata Socha zachwycały swoimi stylizacjami. Na wydarzeniu nie zabrakło także Karoliny Ferenstein-Kraśko oraz Piotra Kraśko. Z tej okazji właścicielka stadniny koni w Gałkowie opublikowała ich wspólne zdjęcie.

Zobacz wideo Ferenstein-Kraśko morsuje!

Karolina Ferenstein-Kraśko na zdjęciu z mężem. Zrobiła je na ślubie Cieślak i Miszczaka. Pisze o miłości

Ferenstein-Kraśko udostępniła na swoim Instagramie selfie z mężem. Na wyjątkową okazję, jaką był ślub bliskich przyjaciół, Karolina wybrała zabudowaną, białą sukienkę w czarne grochy. Dziennikarz natomiast miał na sobie granatowy garnitur w kratę. Trenerka jeździectwa z pewnością poczuła w powietrzu romantyczną atmosferę, bo w opisie zdjęcia nawiązała do miłości.

Bo miłość jest najważniejsza!!! - napisała podekscytowana.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk karmi dziecko w scenicznym makijażu

 

Internautom bardzo spodobała się ta wspólna fotografia. Małżeństwo od lat jest uważane za jedno z najtrwalszych w polskim show-biznesie, o czym fani nie zapomnieli wspomnieć.

Piękne i prawdziwe.
Lubię was, bo wszystko stonowane, bez spiny. Tak trzymać.
Moja ulubiona para - pisali zachwyceni w komentarzach.

Magdalena StępieńStępień w pierwszej podróży z synkiem. Pochwaliła się zdjęciem z lotniska

Annie i Edwardowi jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ślubu. Cieślak zdecydowała się na prostą, ale bardzo efektowną suknię od polskiej projektantki, a we włosy wpięła białe kwiaty. Wyglądała przepięknie!

Więcej o: