Top of the Top Sopot Festival 2021. Wiemy, kto wygrał Bursztynowego Słowika. Walka była zacięta

Za nami kolejne starcie o nagrodę Bursztynowego Słowika podczas Top of the Top Sopot Festival 2021. Walka o nagrodę była zacięta, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa widzowie stacji TVN w końcu mogli zobaczyć kolejną odsłonę uwielbianego festiwalu muzycznego Top of the Top Sopot Festival 2021. Chociaż przed nami jeszcze jeden dzień muzycznej fety, to właśnie dziś gwiazdy zawalczyły o prestiżową nagrodę Bursztynowego Słowika. W szranki stanęli wykonawcy, którzy w ostatnim roku wylansowali największe radiowe hity. To był bardzo wyrównany pojedynek!

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Top of the Top Sopot Festival 2021. Kto wygrał Bursztynowego Słowika?

Od 17 do 19 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie trwa Top of the Top Sopot Festival 2021. Najwięcej emocji budził jednak dzisiejszy, drugi dzień festiwalu. To właśnie na ten wieczór zaplanowano koncert pod hasłem #Top of The Top Challenge. Na scenie w trakcie jego trwania zaprezentowali się najpopularniejsi wykonawcy, których piosenki w zeszłym roku nuciła cała Polska. To widzowie zdecydowali, który z nich zasłużył na zdobycie Bursztynowego Słowika. 

W tym roku do udziału w konkursie zostali zaproszeni jedynie polscy wykonawcy. Do walki o te znakomite trofeum stanęli Grzegorz Hyży, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Margaret, Dawid Kwiatowski, Michał Szczygieł i Arek Kłusowski.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Viki Gabor. Nastoletnia gwiazda zaśpiewała "Aferę". Następny na sopockiej scenie wystąpił Grzegorz Hyży z piosenką "Król Nocy". Później widzów porwał Dawid Kwiatkowski wykonując utwór "Bez Ciebie". Następnie Roksana Węgiel zaśpiewała "Koronę". Po niej scenę przejęła Margaret i Michał Szczygieł Ostatnim uczestnikiem, która pojawiła się na estradzie był Arek Kłusowski. Decyzją widzów nagroda Bursztynowego Słowika powędrowała w ręce Dawida Kwiatkowskiego.

Dawid KwiatkowskiDawid Kwiatkowski EAST NEWS

Słuszny wybór? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.