"Taniec z Gwiazdami". Edyta Zając nagrała z zaskoczenia Oliwię Bieniuk na sali. Co za ruchy!

Edyta Zając postanowiła przypomnieć sobie emocje z sali treningowej "Tańca z Gwiazdami". Odwiedziła na treningu Oliwię Bieniuk i Michała Bartkiewicza. Przy okazji nagrała, jak z krokami cha-chy radzi sobie młoda gwiazda.

Edyta Zając wybrała się na salę treningową, na której do swojego pierwszego występu ćwiczyli Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Para nie kryła zaskoczenia wizytą modelki. Ta postanowiła przyjrzeć się, jak obojgu idzie współpraca na parkiecie. Relację z próby zamieściła na Instagramie.

Zobacz wideo Aneta Zając nagrała trening Oliwii Bieniuk do "Tańca z gwiazdami". Na pierwszy ogień poszła cha-cha

Aleksandra ŻebrowskaŻebrowska pokazała swoją kuchnię. Daleka od ideału. Fanki: Mam to samo

"Taniec z gwiazdami". Edyta Zając nagrała Oliwię Bieniuk podczas treningu

Edyta Zając na salę weszła niepostrzeżenie, od progu nagrywając telefonem to, co się tam dzieje. Na parkiecie zastała Oliwię Bieniuk, która była bardzo zaskoczona pojawieniem się modelki i nie kryła zachwytu z jej obecności. Najwyraźniej Edyta Zając zatęskniła za emocjami z sali treningowej. Przypomnijmy, że jest zwyciężczynią poprzedniej edycji show, a Kryształową Kulę wywalczyła właśnie u boku Michała Bartkiewicza. Teraz tancerz partneruje Oliwii Bieniuk.

Wpadłam dzisiaj z niezapowiedzianą wizytą na trening Oliwii Bieniuk i Michała Bartkiewicza. Trzymam mocno kciuki - napisała Edyta Zając pod nagraniem na InstaStories.

Oliwia Bieniuk na treningu do 'Tańca z gwiazdami'Oliwia Bieniuk na treningu do 'Tańca z gwiazdami' fot. instagram.com

Kiedy nagrywała Oliwię Bieniuk, powiedziała jej, że jest piękna. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka oraz jej taneczny partner mają więc pierwszą wierną kibickę wśród znanych osób. Edyta Zając zarejestrowała także fragment ich tańca.

Sara Kulka i Kasia LenhartSara Kulka wspomina tragicznie zmarłą modelkę Kasię Lenhardt

Śmiemy twierdzić, że pierwszą choreografią, jaką zobaczymy w wykonaniu tej pary, będzie cha-cha. Widać, że Oliwia Bieniuk całkiem nieźle radzi sobie ze stawianiem zmysłowych kroków na parkiecie. Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" pojawi się na antenie Polsatu już w poniedziałek, 30 sierpnia. Będziecie kibicować Oliwii Bieniuk?

Więcej o: