Dobra zmiana w końcu dotarła do TVP. Danuta Holecka zmieniła fryzurę! Śliczny kolor

Danuta Holecka poprowadziła środowe wydanie "Wiadomości" 4 sierpnia. Zaprezentowała widzom nową fryzurę.

Danuta Holecka to jedna z głównych twarzy nowej Telewizji Polskiej, która zmieniła się diametralnie, odkąd szefuje jej Jacek Kurski, a prezentowane treści to litania chwalebna wszystkiego, co robią politycy Prawa i Sprawiedliwości. Nic więc dziwnego, że jej wizerunek odgrywa dużą rolę. W ostatnim czasie prezenterka nie decydowała się na różnego rodzaju metamorfozy, ta natomiast nastąpiła teraz na jej głowie. Nowy kolor odjął Danusi lat!

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Dobra zmiana w końcu dotarła do TVP. Danuta Holecka zmieniła fryzurę! Śliczny kolor

W ostatnim czasie widzowie nie mieli okazji oglądać Danuty Holeckiej na antenie telewizyjnej jedynki. Główne wydanie "Wiadomości" prowadził bowiem Michał Adamczyk. 4 sierpnia na ekranie znów pojawiła się szefowa informacyjnego serwisu Telewizji Polskiej i zaprezentowała się w nowej fryzurze. Prezenterka rozjaśniła włosy i zdecydowała się na lśniący brąz. Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że taki kolor odjął jej kilka lat i w tym przypadku faktycznie można mówić o dobrej zmianie.

Danuta HoleckaDanuta Holecka screen 'Wiadomości' vod

I choć wiele osób mogło być zachwyconych nowym wizerunkiem Holeckiej, niekoniecznie tyle samo radości sprawiły jej słowa, która w programie "Gość Wiadomości" stwierdziła, że podwyżki należały się politykom, bowiem "marnie zarabiają".

Każdy chciałby uczciwie zarobić i mieć więcej, więc będą podwyżki dla ministrów, wiceministrów, polityków, premiera, prezydenta... (...) Uważam, że kiedy zabrali [obniżyli pensje - przyp. red.], ja uważałam, że to było niesłuszne. Bo wcale nasi politycy nie zarabiają kokosów, wręcz powiem, marnie zarabiacie, panowie.

Cóż... Dajcie znać, czy podoba Wam się nowa wersja Danuty Holeckiej.