Joanna Górska po 12 latach odchodzi z Polsatu. "To był mój drugi dom". Ma inne plany na przyszłość

Po 12 latach Joanna Górska zakończyła współpracę ze stacją Polsat. Dziennikarka zdradziła, jakie ma plany na przyszłość.

W kwietniu pojawiła się informacja, że Joanna Górska nie będzie już gospodynią porannego pasma "Nowy dzień", jednak na antenie Polsat News zobaczymy ją jesienią w jej autorskim programie. Plany najwyraźniej uległy zmianie, bo piątek 30 lipca był ostatnim dniem pracy, który spędziła w siedzibie stacji Polsat.

Zobacz wideo Borek o kontrakcie promotorskim z TVP Sport i odejściu z Polsatu

Joanna Górska odchodzi z Polsatu. Ma ambitne plany

Joanna Górska o zakończeniu współpracy z Polsatem poinformowała na Instagramie w emocjonalnym wpisie.

Ostrobramska 77 (adres siedziby stacji - przyp. red) - to był mój drugi dom przez dwanaście lat. Kawał życia. Zabieram ze sobą wspomnienia świetnych programów z fantastycznymi ludźmi. Czasem było jak na wojnie, ale wtedy ten zawód był najbardziej kochany. Dziennikarz jest jak saper, nigdy nie wiadomo czy coś, gdzieś nie wybuchnie. Za widzami Polsatu i Polsat News już tęsknię, zawsze całemu porankowi dawaliście dużo dobrej energii. Jesteście wspaniali - napisała

Dziennikarka zdradziła też plany na przyszłość. Zakończenie współpracy z Polsatem wcale nie oznacza, że nie zobaczymy jej już na ekranie - wręcz przeciwnie. Górska stawia sobie jednak także inne cele. 

Jako wolny strzelec będę pracować dla stacji telewizyjnych, więc z zawodem zupełnie nie zrywam. Do zobaczenia jesienią na innej antenie, powiem więcej, jak będę mogła. Zamierzam bardziej intensywnie prowadzić szkolenia i treningi medialne. (...) Jeszcze tylko KRS i ruszamy z projektami w Fundacji Silni Sobą. Będziemy wspierać pary (osoba chorująca i wspierająca) po nowotworach lub z chorobami przewlekłymi - czytamy na Instagramie.

Przypomnijmy, że w 2017 r. Joanna Górska ujawniła, że zmaga się z rakiem piersi. Na antenę Polsat News wróciła marcu 2018 r.

Joanna Górska zaczynała karierę w Telewizji Polskiej. W TVP Olsztyn spędziła cztery lata, była reporterką i prezenterką "Wiadomości", pracowała też w Radiu WaMa. W Polsacie mogliśmy oglądać ją przez 12 lat. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.