Komentator Eurosportu zaliczył wpadkę na antenie. Nie wiedział, że mikrofon jest włączony. Internauci wściekli: Żenada!

Jeden z poniedziałkowych meczów tenisa transmitowanych na Eurosporcie na długo pozostanie w pamięci widzów. Wszystko za sprawą komentatora . Na antenie padły przekleństwa.

Wpadki telewizyjne to coś, co widzowie uwielbiają. Przejęzyczenia czy śmieszne perypetie zza kulis na antenie wprawiają w jeszcze lepszy nastrój. Niestety, czasami przez niedopatrzenie odbiorcy mogą być świadkami czegoś mniej zabawnego, a nawet wulgarnego. Tak było tym razem podczas transmisji jednego z meczów tenisa podczas igrzysk olimpijskich.

Zobacz wideo Katarzyna Kolenda-Zaleska o swoich największych wpadkach na antenie

Karol Stopa Eurosportu zaliczył wpadkę na antenie. Nie wiedział, że mikrofon jest włączony

Poniedziałkowy mecz tenisa podczas igrzysk olimpijskich na długo zapadnie w pamięć kibiców. Wszystko przez wpadkę komentatora, który wyraził swoje prywatne, pełne przekleństw, zdanie na temat pojedynku Aryny Sabalenki i Donny Vekić. Karol Stopa nie wiedział, że mikrofon jest włączony.

To po prostu, k***a, koszmarne. Pamiętasz kiedyś w Azji, robili ten... jeb**y wiesz, ten... bo jej pasowały i te piłki stawały dęba. Ja wiem, jak to wygląda, raz grałem na tarpanie w życiu i to jest po prostu koszmar dla tego, kto jest przyzwyczajony, że piłka do ciebie przychodzi, wiesz, co druga osoba pokazuje... - mogli usłyszeć widzowie.

Fani sportu nie przeszli obok tej wpadki obojętnie i wyrazili swoje zażenowanie w mediach społecznościowych.

Oglądam mecz Vekic - Sabalenka i w przerwie pan komentator puszcza taką wiązankę subiektywnych odczuć, że ucho więdnie. Tenis to piękny i ekscytujący sport, ale może warto dać sobie na wstrzymanie... albo patrzeć na światełka. Wstyd.
Karol Stopa konkurs na komentatora roku wygrywa w przedbiegach.
Żenada! - pisali fani sportu.

Stacja Eurosport zdążyła się już wytłumaczyć. Zamieścili oświadczenie, w którym przepraszają widzów.

Przepraszamy w imieniu Eurosportu i Karola Stopy za niewłaściwy język, którym posłużył się podczas transmisji meczu tenisowego. Dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca, a komentarz na naszych platformach był zawsze zgodny z najwyższymi standardami - czytamy w oświadczeniu. 

'Dzień Dobry TVN'"Dzień dobry TVN". Reporterka w relacji na żywo pomyliła pole rzepaku z bzem

ZOBACZ TEŻ: "Pytanie na śniadanie" zaliczyło wpadkę. Poszło o "jedzenie dziecka". Błąd poprawiono, ale memy powstały

Więcej o: