Natalia Kukulska przed lustrem ze starszą córką. 16-letnia Anna pozuje w mocnym makijażu. Coraz bardziej podobne?

Natalia Kukulska odpoczywa obecnie na Kaszubach z córkami. Starsza z nich, 16-letnia Anna, staje się coraz bardziej podobna do mamy!

Natalia Kukulska niedawno wypoczywała z rodziną w Hiszpanii, ale po powrocie stwierdziła najwyraźniej, że wolałaby jeszcze więcej czasu poświęcić dzieciom i razem z nimi korzystać z ciepłych, letnich dni. Niedawno udostępniała zdjęcia znad morza, a teraz przyszła pora na momenty na łonie natury. Między fotografiami pól na koncie wokalistki pojawiają się ujęcia z dziećmi. Starsza córka, Anna, jest bardzo związana ze swoją mamą.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska z córką jak dwie krople wody?

Natalia Kukulska niedzielę również spędziła z rodziną wśród natury. Na jej koncie na Instagramie pojawiło się zdjęcie z pola, na poprzednim z kolei zapozowała ze starszą córką, Anną Dąbrówką. Dziewczyna ma dopiero 16 lat i z roku na rok staje się coraz bardziej podobna na mamy. Ma kręcone, ciemne włosy, duże oczy i uśmiech niczym rodzicielka. Na fotografii wrzuconej przez nastolatkę, ta pozuje u boku mamy. Obie mają zwiewne, wzorzyste sukienki. Ania wygląda też zdecydowanie doroślej, niż jeszcze rok temu. Szczególnie w ciemnej, bordowej szmince i z poważną miną. 

Natalia Kukulska i Anną DąbrówkaNatalia Kukulska i Anną Dąbrówka instagram.com@natalia.kukulska

Natalia Kukulska niejednokrotnie podkreślała, że chciałaby mieć z dziećmi przyjacielskie relacje. Mimo że nie zawsze łatwo się porozumieć, stara się dawać im dużo swobody i możliwości decydowania o sobie. Wspólne wycieczki, wakacje czy weekendy pozwalają im spędzić więcej czasu, ciesząc się swoim towarzystwem. Dostrzegacie podobieństwo Natalii Kukulskiej i córki? 

Zobacz też: Kukulska obcięła włosy. Nie ma loków i fal, ale jest grzywka. Artystka "czeka" na dyskusję i typuje opinie fanów. Zgadła?

Więcej o:
Copyright © Agora SA