Natalia Kukulska w sesji zdjęciowej z córkami. 16-letnia Anna to cała mama, a Laura ma uroczą fryzurę. Internauci: Atak klonów

Natalia Kukulska wypoczywa z rodziną na Kaszubach. Opublikowała na Instagramie zdjęcia zrobione na łonie natury, gdzie zapozowała wspólnie z córkami. Fani są przekonani, że wyglądają jak bliźniaczki.

Natalia Kukulska relaksuje się z rodziną nad polskim morzem. Na Instagramie chętnie publikuje wakacyjne zdjęcia. Na najnowszych z nich zapozowała razem z córkami - 16-letnią Anną i czteroletnią Laurą. Fani nie mają wątpliwości, po kim dziewczyny odziedziczyły urodę i burzę loków. 

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska na wakacjach z córkami 

Natalia Kukulska niedawno wypoczywała z rodziną w Hiszpanii, ale już wróciła do kraju. To nie oznacza jednak, że ich urlop dobiegł końca. Kukulska i jej bliscy wyjechali nad polskie morze, gdzie wokalistka zrobiła urokliwą sesję zdjęciową ze swoimi pociechami. Natalia Kukulska zazwyczaj chroni prywatność młodszej córki i nie pokazuje jej twarzy. Tak było też i tym razem.

Na opublikowanych przez nią fotkach cała trójka pozuje na łące. Nastoletnia Anna może pochwalić się długimi i kręconymi włosami. Te odziedziczyła po mamie. Ubrana w czarne spodnie z szerokimi nogawkami, kraciastą koszulę i skórzaną kurtkę chętnie pozowała przed aparatem. Laurę widzimy jedynie bokiem do obiektywu, ale można zauważyć, że podobnie jak siostra, ma kręcone włosy. Kukulska do zdjęć z córkami załączyła krótki opis. 

Spacer. Natura. Kobieca więź - napisała artystka.
 

Fani w komentarzach nie mieli wątpliwości, po kim córki piosenkarki odziedziczyły urodę. Zachwycali się również włosami całej trójki. Trzeba przyznać, że prezentują się pięknie i widać, że łączy je bardzo silna relacja.  

Atak klonów.
I te wasze włosy.
Piękne ujęcia i piękne kobiety - czytamy.

Jak wam się podoba rodzinna sesja zdjęciowa zrobiona na łonie natury? Też widzicie uderzające podobieństwo pomiędzy Natalią Kukulską a jej córkami? 

Więcej o: