Natalia Kukulska wypoczywa nad morzem w sukience-kamuflażu. Zdjęcie zdradza też, jaką lekturę wybrała na wakacje

Natalia Kukulska wybrała się nad polskie morze. Zażartowała ze swojej sukienki-kamuflażu, która idealnie wpasowała się w tło fotografii. Fani zaś z zaciekawieniem dopytywali o książkę, którą zabrała ze sobą na plażę.

Natalia Kukulska jeszcze niedawno wypoczywała z rodziną w słonecznej Hiszpanii, skąd chętnie dzieliła się z fanami kadrami pięknych widoków i najbliższych dla niej osób. Choć artystka wróciła już do kraju, nie pozwala sobie całkowicie rzucić się w wir pracy i wciąż dba o relaks. W ostatnim czasie podzieliła się z obserwatorami zdjęciami wykonanymi nad polskim morzem, gdzie w sukience-kamuflaż delektowała się lekturą. Uwaga obserwatorów skupiła się wokół książki, którą zabrała ze sobą piosenkarka. 

Zobacz wideo Anna Starmach na wakacjach

Natalia KukulskaKukulska obcięła włosy. Gwiazda typuje opinie fanów. Zgadła?

Natalia Kukulska wypoczywa nad morzem i śmieje się ze swojej sukienki

Kukulska wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym siedząc na piasku, pozuje uśmiechnięta od ucha do ucha z książką w ręku. Gwiazda ma na sobie słomiany kapelusz, duże okulary z granatowymi oprawkami oraz sukienkę, która idealnie wpasowała się w tło fotografii. Artystka żartobliwie podpisała fotografię: 

Dziś mi się zdarzył kamuflaż na plaży.
 

Fani w komentarzach momentalnie zwrócili uwagę nie tylko na sukienkę Kukulskiej, ale i książkę, która ma w ręku.

Pani Natalio, jaka książka towarzyszy na wakacjach?
Kamuflaż dzisiaj podziwialiśmy całą rodzinką, ale onieśmieleni twoim pięknem na tym poprzestaliśmy. Czekamy na koncerty, spokojnego i zaczytanego wypoczynku!
To chyba wakacyjna książka wielu kobiet. Udanego wypoczynku! A sukienka super.

Marina Łuczenko, Wojciech SzczęsnyWojciech Szczęsny chwalony za stylówkę z Paryża. Outfit piłkarza wzbudził sensację

Jak zauważyło wielu z obserwatorów Kukulskiej, jej wakacyjną lekturą jest "Czuła przewodniczka" autorstwa psycholożki i felietonistki "Wysokich obcasów" Natalii de Barbaro. Lektura dedykowana kobietom jest opowieścią o kobiecej drodze w poznaniu samej siebie.

Więcej o: