Natalia Kukulska na wakacjach z dziećmi. 16-letnia Anna to prawdziwa piękność. Podobna do sławnej mamy

Natalia Kukulska wypoczywa z rodziną w Hiszpanii. Pokazała wyjątkowe zdjęcia z córkami.

Natalia Kukulska wyjechała na wakacje do Hiszpanii i wypoczywa w miejscowości El Chorro. Gwiazda raczy swoich obserwatorów na Instagramie pięknymi widokami. Nie brakuje też zdjęć, na których wokalistka pozuje na tle hiszpańskich krajobrazów. Na niektórych kadrach widać jej córki.  

Natalia Kukulska, Jan DąbrówkaNatalia Kukulska świętuje 21. urodziny syna. "Co za duma!"

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska na wakacjach 

Natalia Kukulska często chwali się zdjęciami, na których jest ze swoją najmłodszą pociechą - czteroletnią  Laurą. Piosenkarka dba jednak o prywatność córki i nie pokazuje jej twarzy. Dziewczynka zwykle stoi tyłem lub bokiem do obiektywu. Tak było też i tym razem. Widać jednak, że czterolatka jest już naprawdę duża i odziedziczyła po mamie piękne loki. 

Natalia Kukulska na wakacjachNatalia Kukulska na wakacjach Fot. Instagram/ natalia.kukulska

Na tym jednak nie koniec, bo artystka na InstaStories opublikowała też uroczy kadr, na którym pozuje u boku starszej córki. Anna Dąbrówka wyrosła na prawdziwą piękność. 16-latka coraz bardziej przypomina matkę (Kukulska nie zakrywa twarzy starszej latorośli). Nastolatka cieszy się też dobrym gustem. Na zdjęciu widać, że ma na sobie ciemną, zwiewną sukienkę, którą zestawiła z brązową torbą. Anna postawiła też na subtelny makijaż i rozpuszczone włosy. Trzeba przyznać, że prezentuje się pięknie. Kukulska do zdjęcia z córką załączyła krótki opis. 

Ona mnie, a ja go. Trzymajmy się mocno!- czytamy. 

Na ujęciach nie widać za to 21-letniego syna gwiazdy, Jana Dąbrówki oraz jej męża Michała Dąbrówki. Wokalistka w ostatnim czasie jednak chętnie publikuje kadry, na których są jej bliscy. Być może niebawem na jej Instagramie pojawią się też zdjęcia z wyżej wspomnianymi mężczyznami. 

Więcej o: