Natalia Kukulska świętuje 21. urodziny syna. "Co za duma!". Fani nie mają wątpliwości, do kogo jest bardziej podobny

Najstarszy syn Natalii Kukulskiej właśnie skończył 21 lat. Piosenkarka tuż po północy pochwaliła się na Instagramie ich wspólnym zdjęciem, a także podzieliła się kilkoma przemyśleniami.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka tworzą zgrane małżeństwo od ponad 22 lat. Niedawno para obchodziła kolejną rocznicę ślubu. Swoim związkiem nie chwalą się zbytnio w mediach, może właśnie dlatego to uczucie pielęgnowane z dala od prasy jest tak mocne. Owocem ich związku jest troje dzieci: 16-letnia Anna, czteroletnia Laura, a także 21-letni syn Jan, który właśnie obchodził urodziny, czym dumna mama pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska świętuje 21. urodziny syna. "Co za duma!"

Najstarszy syn piosenkarki, Jan Dąbrówka, podobnie jak rodzice pasjonuje się muzyką. Gra na instrumentach perkusyjnych, a jego umiejętności mogliśmy obserwować na najnowszym albumie mamy - "Czułe struny". Natalia Kukulska jest bardzo dumna z syna, więc nic dziwnego, że zaledwie pięć minut po północy złożyła mu życzenia na Instagramie i przy okazji pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem.

Pierwsza!!! 00:05 24 czerwca 2000 r. pojawił się na świecie mój pierworodny Jan Dąbrówka. Co za duma. Co to jest za wspaniały gość! Synu - ja już to wiem - teraz niech się świat na Tobie pozna!!! Kocham oficjalnie na oficjalnym zdjęciu, a pod spodem jeszcze mocniej! 21 lat. Serio? - napisała piosenkarka.
 

Pod postem pojawiła się cała masa urodzinowych życzeń. Część fanów dyskutowała, do kogo bardziej podobny jest Janek. Zdecydowana większość z nich uważa, że jest kopią taty.

Podobny do taty.
Cały tata.
Wyglądacie jak rodzeństwo. Janek bardzo podobny do męża - pisali pod postem.

Też widzicie to podobieństwo?

Britney SpearsBritney Spears zeznała przed sądem i wyjawiła brutalną prawdę o kurateli

Więcej o: