Maja Ostaszewska bez makijażu i w zmierzwionych włosach zachwyciła fanów. "Wystrzałowy fryz"

Maja Ostaszewska bardzo rzadko publikuje zdjęcia związane z życiem prywatnym. Na Instagramie chętnie pokazuje kulisy profesjonalnych sesji, czy informuje o nowych projektach zawodowych. Zrobiła wyjątek i pokazała, jak wygląda bez makijażu.

Maja Ostaszewska jest jedną z najbardziej cenionych polskich aktorek. Jako aktywistka angażuje się w przeróżne akcje społeczne. Na jej Instagramie fani rzadko mają okazję oglądać fotografie z życia prywatnego. Aktorka skupia się na pracy i dzieli się zdjęciami z planów filmowych. Maja postanowiła wyjechać na urlop i opublikowała zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Zachwytom w komentarzach nie było końca. Zdradziła również, gdzie spędza wakacje. 

Zobacz wideo Rozmowa z Mają Ostaszewską - aktorką nowego serialu Canal+ "Klangor"

Aleksandra SzwedSzwed pokazała wspólne zdjęcie synów. Borys czule wpatruje się w młodszego brata

Maja Ostaszewska zapozowała bez makijażu 

Maja Ostaszewska w najnowszym poście na Instagramie pokazała, jak prezentuje się bez grama makijażu. Ze względu na pracę, przez kilka godzin musi nosić ciężki i kryjący make up. Aktorka wyjechała na urlop i na InstaStories zdradziła, że wypoczywa we Włoszech. Na opublikowanej fotce widzimy Maję w naturalnym wydaniu i nieułożonych włosach. Ostaszewska podczas urlopu pozwala skórze oddychać i nie obciąża jej zbędnym makijażem. Ciężko nie zwrócić również uwagi na skórę aktorki, która wygląda nieskazitelnie i jest pełna blasku. 

Czas wakacji - napisała zwięźle aktorka.
 

W komentarzach fani nie szczędzili w stronę Mai Ostaszewskiej komplementów i dodali, że bez makijażu wygląda bardzo dziewczęco i świeżo. Zwrócili również uwagę na rozjaśnione włosy aktorki.  

Makijaż zbędny przy takiej urodzie.
Wystrzałowy fryz.
Taka prawdziwa, tyle piękna również duchowego - czytamy.

Andrzej Dużyński, Maryla RodowiczRozwód Rodowicz ujawnił rodzinne sekrety. Małżeństwo kłóciło się o... masło

Instagram zalewa coraz więcej wyidealizowanych zdjęć, przedstawiających zawsze perfekcyjnie umalowane i uczesane kobiety. Naturalna fotka Mai Ostaszewskiej udowadnia, że nie trzeba dużo makijażu, by wyglądać świeżo i promiennie. Jak wam się podoba? 

Więcej o: