Doda pożegnała swojego amerykańskiego przyjaciela i poszła do apteki. Paparazzi przyłapali ją z... testem ciążowym w reklamówce

Ostatnio Doda gościła wojego amerykańskiego przyjaciela - Maksa Hodgesa. Spędzili razem miły tydzień. Po wyjeździe znajomego wokalistka udała się do apteki po test ciążowy.

Ostatni czas nie był łatwy dla Dody. Wokalistka kilka tygodni temu zaskoczyła fanów wieścią na temat rozwodu z Emilem Stępniem. Jednak zaraz po tym, jak informacja o rozstaniu gwiazdy estrady z producentem filmowym trafiła do mediów, do Warszawy przyjechał jej amerykański przyjaciel Max Hodges.

Zobacz wideo

Doda przyłapana z testem ciążowym

Doda i jej przyjaciel Max spędzili miły tydzień, nie odstępując się na krok. Wokalistka pokazała mu Mazury. Zamieszkali w wynajętym domku z bezpośrednim dostępem do jeziora. Dorota Rabczewska oprowadziła też znajomego po stolicy. Para nie szczędziła sobie przyjacielskich czułości. Chociaż na pytanie czy coś ich łączy, piosenkarka jasno zaprzeczyła i zapewniła, że nie planuje nowego związku. 

Jak donosi se.pl, po powrocie przyjaciela do Stanów Zjednoczonych Doda skupiła się na pracy i miała zamiar rzucić się w wir zawodowych obowiązków. Ostatnio nawet udzieliła kilku wywiadów i pojawiła się w wytwórni płytowej. Jednak jak donosi serwis, po spełnieniu zawodowych obowiązków Doda musiała udać się do apteki. Wokalistka zakupiła test ciążowy. Swój zakup szybko ukryła w reklamówce, która na szczęście obecnych na miejscu paparazzi, okazała się być transparentną. 

DodaDoda Plotek Exclusive

Wychodząc z apteki, Doda udała się na coś słodkiego. Podobno diwa miała ochotę na lody.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.