Irina Shayk i Kanye West już nie są razem. Modelka odrzuciła zaproszenie do Paryża

Kanye West poprosił Irinę Shayk, by pojechała z nim do Paryża na pokaz mody. Jednak modelka odmówiła. Nie chce medialnego szumu. A może to już koniec spotkań z raperem?

Irina Shayk i Kanye West wzbudzili ostatnio sensację, po tym, jak zostali przyłapani podczas romantycznego spaceru na terenie luksusowego hotelu Villa La Coste we francuskiej Prowansji. Szybko pojawiły się plotki, że para randkuje. Jednak Irina najwidoczniej nie ma ochoty na kolejny związek.

Zobacz wideo Kontrowersyjne zachowania Kanye Westa. Artysta zmaga się z chorobą dwubiegunową

Ola z 'The Happy Family' boi się zemsty pielęgniarekPorodowy dramat youtuberki i zemsta położnych za prawdę o szpitalnych praktykach?

Irina Shayk i Kanye West czy w ogóle byli parą?

Plotki o romansie Iriny Shayk i Kanye Westa pojawiły się w maju tego roku. Krótko potem modelka i raper spędzili kilka romantycznych dni we Francji. Jednak wygląda na to, że już więcej nie usłyszymy o ich relacji.

Jak donosi portal Page Six, Irina odmówiła wyjazdu z raperem na paryski pokaz mody.

Lubi go jako przyjaciela, ale nie chce się z nim wiązać - twierdzi informator portalu.

Supermodelka podobno ma dość rozgłosu w mediach na temat jej prywatnego życia i związków. Zdjęcia z Prowansji, gdzie raper świętował swoje 44 urodziny i zaprosił z tej okazji Irinę, obiegły cały świat. Nie spodobało się to modelce.

Ona nie chce spekulacji i plotek, że się spotykają. Nie chce tego, co byłoby w prasie, gdyby pojawiła się z Kanye we Francji. To byłby kolejny miesiąc wiadomości mówiących, że się spotykają - twierdzi informator Page Six.

Przypomnijmy, że Irina Shayk przez kilka lat związana była z Bradleyem Cooperem, a owocem ich relacji jest córka Lea De Seine. Jeszcze wcześniej spotykała się z piłkarzem Cristiano Ronaldo.

Ona nie chce być teraz łączona z nikim. Jest szczęśliwa, że jest singielką - twierdzi informator.

Anna Wendzikowska / Martyna WojciechowskaAnna Wendzikowska wspiera Martynę Wojciechowską po rozstaniu: Jak ja cię rozumiem

Od pewnego czasu Irina samotnie wychowuje córkę i widać, że to jej wystarcza.

Więcej o: