Anna Dymna ma powody do radości. Jej syn wziął ślub: Nareszcie mam córeczkę

Anna Dymna nie ukrywa szczęścia i wzruszenia. Jedyny syn aktorki, Michał, poślubił wieloletnią partnerkę Agatę Kus. Dzięki temu, jak sama mówi, zyskała nie synową, a "córkę".

Michał Dymny jest jedynym dzieckiem Anny Dymnej. 37-letni muzyk związany jest z działającą w Krakowie artystką Agatą Kus, która zajmuje się malarstwem i formą wideo. Najnowsze doniesienia z brukowców "Rewia" i "Super Express" donoszą, że para - ku uciesze 70-letniej aktorki - wzięła ślub. 

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

Anna Dymna doczekała się synowej

Jak podaje "Rewia", Michał i Agata pobrali się pod koniec czerwca. Aktorka ma być bardzo szczęśliwa i traktować synową jak własną córkę. Jak zdradziła dla tabloidu:

Nareszcie mam córeczkę! Marzę o tym, by byli zdrowi i szczęśliwi.
 

Aktorka przez lata niechętnie wypowiadała się na tematy związane z synem. Jak przyznała w rozmowie z Wojciechem Szczawińskim, zawartej w książce "Warto mimo wszystko. Pierwszy wywiad rzeka", Michał chciał sam zapracować na własne nazwisko:

Wiele lat nie mówiłam, że mam syna, bo on jest osobnym bytem, odrębnym człowiekiem. Wstydził się i nie chciał, żebym o nim mówiła. Teraz jest już dojrzały i wybacza mi, że o nim opowiadam.
 

Dymna zawsze jednak podkreśla, że z Michałem łączą ją bardzo dobre relacje. Swego czasu zdradziła w "Dzień dobry TVN":

W wieku 34 lat urodziłam sobie przyjaciela na całe życie. Mam dobrego syna. Ja go lubię. I on mnie chyba też.

Ojcem Michała jest fizjoterapeuta Zbigniew Szota, którego aktorka poznała po śmierci ukochanego Wiesława Dymnego. Para wzięła ślub w 1983 roku i rozwiodła się po sześciu latach. Ze względu na brak kontaktu z biologicznym ojcem, Michał po latach postanowił przyjąć nazwisko poprzedniej miłości mamy, Wiesława.

Młodej parze serdecznie gratulujemy i życzymy dużo miłości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.