Anna Dymna obrażona przez 20-letniego hejtera. Jej odpowiedź zapamięta na długo

Anna Dymna wkrótce obchodzić będzie 70. urodziny. Aktorka opowiedziała o hejcie, z którym musi się zmagać z racji wieku i przemijającej (według niektórych) urody. Okazuje się, że niektórzy hejterzy nie mają oporów, żeby obrzydliwe komentarze wygłaszać bezpośrednio pod jej adresem.

Anna Dymna jest jedną z najpopularniejszych i - mogłoby się wydawać - najbardziej lubianych polskich aktorek. Choć obecnie skupia się głównie na działalności charytatywnej i pracy w teatrze, to wciąż cieszy się ogromną sympatią szerszej publiczności. Niestety, mierzy się też z krytyką i hejtem...

Zobacz wideo Julia Wieniawa szczerze o hejcie, depresji i samobójstwach

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk pozuje z synem. Dlaczego nie chciała rodzić w prywatnej klinice?

Anna Dymna obrażona przez 20-letniego hejtera. Jej odpowiedź zapamięta na długo

Anna Dymna o przykrym wydarzeniu opowiedziała w jednym z wywiadów, o którym napisał "Super Express". Aktorka została zaczepiona przez jednego z przechodniów. 

Kiedyś młodzian zaczepił mnie na ulicy: Jezu! To naprawdę jest pani? Wczoraj "Janosika" oglądałem i inaczej pani wyglądała. Jak się pani zmieniła, jaka się pani brzydka zrobiła - usłyszała.
Człowieku, ile masz lat? - zapytałam. "Dwadzieścia" - odpowiedział, więc mu zaproponowałam: To pogadajmy za pięćdziesiąt, zobaczymy, jak będziesz wyglądał. Ale przecież za te pięćdziesiąt lat to już nie będzie po mnie śladu.

Kiedy gościła w programie Kuby Wojewódzkiego wyznała, że nie zależy jej już na pięknie zewnętrznym. Jej priorytetem jest czynienie dobra przez pomoc innym - aktorka od lat prowadzi fundację "Mimo wszystko", która została założona, by wspierać osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

Oczywiście przykre jest starzenie się, bo kobieta służy przecież za ozdobę świata. A teraz mamy taki świat, w którym docenia się tylko piękno zewnętrzne, jakby ono było prawdziwą wartością człowieka. A piękno zewnętrzne przemija i nawet nie wiem, jak bardzo byśmy się starali, nie jesteśmy w stanie wygrać z biologią. Można robić operacje plastyczne, wysysać, podcinać, poprawiać i temu wszystko podporządkowywać. Mnie szkoda czasu. Śliczniutka już byłam. Teraz walczę o inne piękno.

Dymna zauważyła także, z jak lekceważącym podejściem przywykliśmy traktować starość.

Czasem jest mi przykro, gdy widzę, z jaką pogardą traktuje się starość. To mnie już powoli zaczyna dotykać, choć trochę inaczej niż anonimowe kobiety, boleśniej.

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska skomentowała zachowanie lekarki ze szpitala w Oleśnicy

Anna Dymna 20 lipca skończy 70 lat. Dzisiaj najczęściej możemy zobaczyć ją na deskach Starego Teatru w Krakowie. Jej ostatnią rolą telewizyjną był udział w serialu "Nieobecni" produkcji TVN Player.

Więcej o: