"Sanatorium miłości". Gerard oświadczył się Iwonie. Zrobił to na imprezie urodzinowej

Najpopularniejsza para kuracjuszy z "Sanatorium miłości" zaręczyła się. Gerard poprosił Iwonę o rękę.

Iwona i Gerard poznali się w drugiej edycji "Sanatorium miłości". Teraz planują wspólną przyszłość. Gerard oświadczył się podczas swojej imprezy urodzinowej.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości" zaręczeni

Iwona i Gerard zaręczyli się. Para poznała się w "Sanatorium miłości" i zyskała ogromną sympatię widzów. W sobotę 10 lipca Gerard zorganizował imprezę z okazji 80. urodzin. W rzeczywistości bohater show TVP ma już 81 lat, a imprezę planował w ubiegłym roku. Niestety pandemia pokrzyżowała plany. Za to teraz urodzinowa uroczystość nabrała o wiele bardziej odświętnego charakteru. Gerard postanowił podczas swoich urodzin oświadczyć się Iwonie, a ona powiedziała "tak".

 

Wśród gości, którzy świętowali wraz z parą urodziny i zaręczyny była rodzina, znajomi i przyjaciele z programu "Sanatorium miłości" oraz prowadząca show Marta Manowska.

Iwona Mazurkiewicz pochodzi z Radomska, zaś Gerard z Zabrza, co nie przeszkodziło im pielęgnować relacji. Choć to nie oni zostali "kuracjuszką i kuracjuszem turnusu" w "Sanatorium miłości", to jednak czują się wielkimi wygranymi, gdyż od zakończenia show tworzą zgodną parę. Dwa tygodnie po zakończeniu nagrań do programu Iwona i Gerard razem pojechali na wakacje do Egiptu. Po powrocie odwiedzali się wzajemnie, a w końcu razem zamieszkali. Długo nie mogli ujawnić, że są ze sobą, co wynikało z zasad produkcji i emisji show w telewizji. Jednak w sieci plotkowano o ich związku. Oboje twierdzą, że scementowała go wspólna walka z koronawirusem.

Teraz para jest już zaręczona i pokazuje, że na rewolucyjne zmiany w życiu nigdy nie jest za późno.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.