Robert Lewandowski wypoczywa na Majorce, Maciej Rybus w Turcji. Ale to, gdzie pojechał Piotr Zieliński, może zaskoczyć

To kolejny turniej, na którym polska reprezentacja w piłce nożnej się nie popisała. Po raz kolejny nie wyszliśmy z grupy i odpadliśmy z Mistrzostw Europy na pierwszym etapie. Po tej porażce, drużyna biało-czerwonych nie rozpaczała zbyt długo. Piłkarze już relacjonują na social mediach swoje wakacje. Gdzie wyjechali?

Choć biało-czerwoni podczas Euro 2020 do ostatniej chwili trzymali nas w napięciu, to ostatecznie odpadliśmy z turnieju. Polska drużyna przegrała 2:1 ze Słowacją, zremisowała 1:1 z Hiszpanią, a ostatni mecz ze Szwedami przegraliśmy 2:3. Po tej porażce Polacy wrócili do domu, a jeszcze przed ostatecznym rozstaniem spotkali się na plaży, gdzie bawili się do świtu.

Zobacz wideo Anna Lewandowska omal nie spóźniła się na mecz

Wakacje po Euro 2020. Lewandowski na Majorce, a Frankowski w USA

Wygląda na to, że nasza reprezentacja nie załamała się po przegranym turnieju. Wolny czas od rozgrywek ligowych i eliminacji do mundialu postanowili wykorzystać na wypoczynek. Urlopu nie dostał jedynie Przemysław Frankowski, który gra w amerykańskiej lidze i musiał wrócić do rozgrywek zaraz po powrocie z Euro 2020.

 

Gdzie wypoczywają pozostali piłkarze? Robert Lewandowski wraz z Anną i córkami stacjonuje na Majorce. Choć małżeństwo nie zdradziło nigdzie miejsca aktualnego pobytu, to wiemy, że niedawno zawodnik Bayernu Monachium kupił w tych okolicach posiadłość - wartą ponad 3,5 miliona euro luksusową willę.

Część piłkarzy nie wyjechała za granicę i odpoczywa w Polsce

Maciej Rybus wraz z żoną, Laną, wybrał upalną w tym okresie Turcję. Podobnie gorące klimaty uwielbia nasz najmłodszy zawodnik, Kacper Kozłowski. Piłkarz dodaje na InstaStories zdjęcia z egzotycznych wakacji, na które wybrał się z dziewczyną, Weroniką Rybakowicz. Para wypoczywa na greckiej wyspie Rodos.

Kto nie wyjechał za granicę? Wśród piłkarzy są też tacy, którzy odpoczywać wolą w ojczyźnie. Do grupy tych lokalnych patriotów zaliczyć można Piotra Zielińskiego, Jakuba Modera czy Tymoteusza Puchacza. Ci na social mediach niekiedy pokazują kadry ze swoich wakacji, nie brakuje zabaw z rodziną, spotkań z przyjaciółmi i relaksu nad wodą.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.