Polsat SuperHit Festiwal. Muzycy Maneskin całowali się na scenie: Każdy powinien móc kochać, kogo tylko chce

W sobotni wieczór odbył się kolejny koncert w ramach imprezy Polsat SuperHit Festiwal 2021. Gwiazdą był zespół Maneskin, który zwyciężył podczas konkursu Eurowizji. Na scenie doszło do pocałunku między muzykami.

Trwa Polsat SuperHit Festiwal 2021. Na scenie mogliśmy zobaczyć największe polskie gwiazdy, a także gości zza granicy. W piątek największą furorę zrobiła Beata Kozidrak, która zaprosił na scenę byłego męża oraz która doskonale bawiła się na ściance. Teraz głośno jest o pocałunku, do którego doszło na scenie. Stało się to podczas występu zespołu Maneskin.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny dokonał coming outu

Maneskin. Pocałunek na scenie

Damiano David i Thomas Ragii pocałowali się na oczach setek tysięcy widzów. Był to apel do Polaków oraz wyraz tego, co myślą na temat stosunku do LGBT. W ten dosadny sposób okazali swoje wsparcie dla osób homoseksualnych.

PolicjaPisarz grafoman oskarżony o morderstwo. Przyznał się do winy

Każdy powinien móc to zrobić bez odczuwania strachu! Każdy powinien móc kochać, kogo tylko mu się k*rwa podoba! - krzyczał wokalista.
 

Stało się pod koniec występu, ale muzycy byli konsekwentni. Następnie dodali wpis na Instagramie o treści:

Równe prawa dla społeczności LGBTQIA+! (...) Dziękujemy Polsko. Miłość nigdy się nie myli - brzmiała treść dodanego posta.

Internauci w komentarzach dziękują im za to, co zrobili i że poruszyli temat na takiej imprezie. Piszą swoje opinie na temat tego, że każdy ma prawo żyć tak, jak chce oraz że każda miłość jest piękna. Wielu było poruszonych, a sytuacja na scenie stała się dla nich momentem zwrotnym w ich życiu.

Klaudia HalejcioHalejcio owinięta po czubek głowy w folię spożywczą chce wrócić do formy

W ostatnim czasie odbyła się Parada Równości. Wiele gwiazd wspiera tę społeczność, a niektóre z nich dokonują coming outu. Jakiś czas temu zrobił to Andrzej Piaseczny, który nagrał piosenkę, w której przyznał, że kocha "jego". Było to bardzo ważne wydarzenie w polskim show-biznesie.

Więcej o: