Zofia Ślotała świętuje urodziny córki. Zorganizowała dla niej bajkowe przyjęcie. "Pomysł powstał ze zdjęcia małego koszyczka"

Z okazji szóstych urodziny córki Zofia Ślotała postanowiła zorganizować dla niej kinderbal. Efektem przygotowań pochwaliła się na Instagramie.

Zofia Ślotała oprócz tego, że jest znaną w show-biznesie stylistką mody jest także szczęśliwą mamą dwójki dzieci - Leonarda i Ranii. Córka, która zainspirowała ją do stworzenia dziecięcej kolekcji ubrań, obchodzi właśnie swoje szóste urodziny. Dumna mama postanowiła więc uczcić ten moment, organizując dla niej wyjątkowe przyjęcie. 

Zobacz wideo Ewa Chodakowska o Małgorzacie Rozenek: Pociła tyłek na moim parkiecie

Zofia Ślotała zorganizowała Kinderbal dla swojej sześcioletniej córki. Było naprawdę baśniowo

Kinderbal odbył się w podwarszawskim Konstancinie, gdzie zamieszkuje bardzo wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Motywem przewodnim przyjęcia była baśniowa kraina, na którą składały się wszystkie elementy, którymi zaaranżowano otoczenie - od kubeczków i talerzyków aż po słodkie przekąski. Efektem przygotowań stylistka pochwaliła się na Instagramie, gdzie oprócz zdjęć zamieściła również obszerny wpis.

Czasami zastanawiam się czy nie minęłam się z powołaniem... Organizując kinderbale jestem w swoim żywiole! Pomysł na szóste urodziny Ranii powstał ze zdjęcia małego koszyczka, na które wpadłam przez przypadek. Wokół tego zbudowaliśmy cały temat - napisała. 

Podczas przyjęcia dzieci tworzyły własne mini ogródki w specjalnie przygotowanych do tego koszykach. Oprócz tego, mogły się częstować bajkowymi słodkościami oraz skosztować piętrowego tortu przyozdobionego elementami baśniowej krainy. 

 

Zofia Ślotała zadbała również o wystrój kinderbalu. Bazował on na delikatnej, różowej kolorystyce oraz błyszczących dodatkach. Słodkości rozstawione zostały na niewielkich, złotych stolikach o różnej wysokości. Te natomiast otoczone były balonową girlandą, obok której na cześć solenizantki umieszczono literę "R".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.