Kazik w złym stanie. Został podłączony do specjalnej aparatury. Kult wydaje oświadczenie

Kazik Staszewski, lider zespołu Kult, został podłączony do specjalnej aparatury pomagającej w oddychaniu. Zespół Kult poinformował na Facebooku, że odwołuje najbliższe koncerty.

Pełny nadziei Kazik Staszewski wrócił do koncertowania z zespołem Kult. Niestety środowy i czwartkowy koncert w łódzkim Klubie Wytwórnia i w CKK Jordanki w Toruniu, nie odbędą się z powodu jego choroby. Jak dowiadujemy się z Facebooka grupy, Kazik został podłączony do specjalnej aparatury pomagającej w oddychaniu.

Zobacz wideo Kto był cenzurowany w PRL-u? Spotkało to tych artystów [Popkultura Extra]

Kazik podłączony do specjalnej aparatury. Kult wydaje oświadczenie

Na stronie Kultu na Facebooku czytamy, że zespół jest zmuszony odwołać najbliższe koncerty. Poinformowali, że to czas, w którym priorytetem jest zdrowie Kazika:

Drodzy... Bardzo nie lubimy przekazywać takich informacji... Jednak niestety, z powodu nagłej niedyspozycji wokalnej Kazika, jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klubie Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później koncert w CKK Jordanki w Toruniu. Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze. Wkrótce poinformujemy o nowych terminach tych wydarzeń. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowają swoją ważność dla nowych dat.

16 czerwca na Facebooku zespołu zostało opublikowane również zdjęcie Kazika Staszewskiego, na którym jest podłączony do specjalistycznej aparatury ułatwiającej oddychanie. Fotografia została podpisana:

Walka trwa.

Post wywołał wiele spekulacji wśród słuchaczy zespołu odnośnie stanu zdrowia wokalisty. Wielu z nich snuło domysły, że może być związany z zakażeniem COVID-19. Na razie jednak nie ma żadnych informacji na ten temat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.