Przepiękna Aneta Kręglicka tańczy zmysłowo na wakacjach. Internauci komplementują: Pani chyba podpisała pakt z diabłem

Aneta Kręglicka postanowiła wybrać się na urlop. Opublikowała krótki filmik, na którym prezentuje swój taneczny talent. Wow!

Mimo że Aneta Kręglicka rzadko pojawia się na ściankach i filmowym premierach, wciąż wszyscy pamiętamy o jej ogromnym, międzynarodowym sukcesie. W lipcu 1989 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a kilka miesięcy później została okrzyknięta Miss Świata na gali finałowej w Hongkongu. Do tej pory żadnej innej Polce nie udało się powtórzyć tego wyczynu. Kręglicka cały czas budzi zainteresowanie, a jej profil na Instagramie jest bardzo artystyczny. Ostatni post wywołał niemałe poruszenie. Wszystko przez wakacyjny taniec.

Zobacz wideo Aneta wie, jak się ruszać! Piękna!

Przepiękna Aneta Kręglicka tańczy zmysłowo na wakacjach

Aneta Kręglicka wybrała się na egzotyczne wakacje. Na jej Instagramie pojawiło się kilka kadrów, na których możemy dostrzec ocean, wysokie palmy czy luksusowe jachty. Miss Świata z 1989 roku odpoczywa w towarzystwie przyjaciół, w tym polskiego projektanta, Macieja Zienia. Gwiazda w relacjach oraz na głównym profilu udostępniła również film, na którym tańczy w zwiewnej sukience ukazującej jej sylwetkę. Biały kolor pięknie podkreślił opaleniznę Kręglickiej, a delikatne ruchy uwiodły fanów. Wideo możecie obejrzeć w powyższym materiale.

Aneta KręglickaAneta Kręglicka instagram/anetakreglicka_official

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów dotyczących tańca i urody Kręglickiej.

Czy oni tam mają świadomość, że tańczy obok nich Miss Świata?
Wow! Pani chyba podpisała pakt z diabłem. Obłędnie piękna.
Cudowna pani Aneta, tak właśnie trzeba korzystać z życia.
Klasa, wdzięk, szyk - pisali w komentarzach.

Ciężko im zaprzeczyć! Na was również zrobiła ogromne wrażenie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.