Lara Flynn Boyle rozkochała się w zabiegach medycyny estetycznej. Tak wygląda dzisiaj. Trudno ją rozpoznać?

Lara Flynn Boyle od wielu lat jest stałą klientką salonów, które oferują zabiegi medycyny estetycznej. Przypomina jeszcze siebie z dawnych lat?

Lara Flynn Boyle prawdziwą karierę rozpoczęła po zagraniu w serialu Davida Lyncha "Twin Peaks". Aktorka wcieliła się w postać Donny Marie Hayward, przyjaciółki Laury Palmer, której ciało niespodziewanie znaleziono na brzegu jeziora. Lara szybko zyskała sławę, pieniądze i rzeszę fanów. Presja środowiska była jednak ogromna, a piękna aktorka postanowiła "poprawić" swoją urodę. Ostatnio została przyłapana w Los Angeles. Jak dzisiaj wygląda?

Zobacz wideo Rozenek nie ma nic przeciwko operacjom?

Lara Flynn Boyle rozkochała się w zabiegach medycyny estetycznej. Tak wygląda dzisiaj. Trudno ją rozpoznać?

Serialowa Donna olśniewała urodą i ogromnym talentem. Z roku na rok zaczęła coraz częściej odwiedzać salony, w których stosowała m.in. wypełniacze. W pewnym momencie jej fani zorientowali się, że coś jest nie tak, a Lara Flynn Boyle wygląda zupełnie inaczej. Niestety skończyło się na tym, że zyskała efekt odwrotny do zamierzonego.

Aktorka została ostatnio przyłapana w Los Angeles. Miała na sobie sportową bluzę, dopasowane spodnie oraz wygodne buty. Włosy związała w kucyk, a na twarz założyła okulary przeciwsłoneczne. Patrząc na zdjęcia zrobione przez paparazzi, trudno na nich rozpoznać dawną Larę. Nie chodzi tutaj o wiek, ale o szereg zmian, które przeszła jej twarz.

Lara Flynn BoyleLara Flynn Boyle EN

Jeszcze wiele lat temu twierdziła, że nie myśli o poważnych zabiegach.

Nie jestem fanką drastycznego zmieniania tego, co dał nam Bóg, ale interesuje mnie medycyna anti-ageing - mówiła w rozmowie z Daily Mail.

Więcej zdjęć Lary zobaczycie w naszej galerii. Waszym zdaniem bardzo się zmieniła?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.