Kuba Wesołowski z żoną świętują rocznicę ślubu. Na tym zdjęciu wyglądają jak z bajki. "Bez ciebie życie byłoby nudne"

Siedem lat temu Jakub i Agnieszka Wesołowscy stanęli na ślubnym kobiercu. Żona aktora "Na Wspólnej" uczciła wełnianą rocznicę wyjątkowym zdjęciem.

Jakub i Agnieszka Wesołowscy tworzą parę jak z obrazka. Aktor i dziennikarka są razem od trzynastu lat, a w 2014 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Z okazji siódmej rocznicy Agnieszka opublikowała na Instagramie pamiątkową fotografię z dnia ślubu. Nie zabrakło czułego wyznania.

Zobacz wideo Kuba Wesołowski organizuje duże show coachingowe. Wśród mówców Anna Lewandowska i Łukasz Jakóbiak

Oliwia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nowego partnera? Na nagraniu słychać męski głos

Jakub i Agnieszka Wesołowscy świętują rocznicę ślubu. Na tym zdjęciu wyglądają jak z bajki

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek pobrali się 14 czerwca 2014 roku w podwarszawskiej Starej Miłosnej. Tego dnia panna młoda włożyła bogato zdobioną suknię, którą zaprojektowała Viola Piekut. Natomiast aktor "Na Wspólnej" postawił na elegancki w czarnym smokingu. Oboje wyglądali perfekcyjnie, co widać na zdjęciu, które na Instagramie opublikowała Agnieszka.

Zobacz też: Kuba Wesołowski i jego żona pokazali, jak mieszkają. Te wnętrza są jak z luksusowego katalogu! Spójrzcie tylko na pokoik dziecka

Dokładnie siedem lat temu obiecaliśmy sobie, że razem będziemy stawiać czoła światu. Że stworzymy nieustraszony duet, który będzie z odwagą zmierzał się z codziennością oraz niemożliwemu. Jak do tej pory idzie nam wzorowo - napisała Agnieszka.

Dziennikarka podziękowała też mężowi za wspólnie spędzone lata i zdradziła, na co liczy w 2021 roku.

Jakub dziękuję za wszystkie chwile: te piękne, ale też trudne. Dajesz mi miłość, poczucie bezpieczeństwa, troskę. Bez ciebie życie byłoby nudne - to z pewnością. A podobno siedem przynosi szczęście, więc ten rok musi być na wypasie.
 

księżna DianaAuto po księżnej Dianie wystawione na sprzedaż

Przypomnijmy, że para doczekała się razem córeczki. Roża Wesołowska pojawiła się na świecie w 2016 roku i jest oczkiem w głowie rodziców. Dziewczynka jest też częstym gościem w ich mediach społecznościowych. 

 
Więcej o: