Kuba Wesołowski z żoną świętują rocznicę ślubu. Na tym zdjęciu wyglądają jak z bajki. "Bez ciebie życie byłoby nudne"

Siedem lat temu Jakub i Agnieszka Wesołowscy stanęli na ślubnym kobiercu. Żona aktora "Na Wspólnej" uczciła wełnianą rocznicę wyjątkowym zdjęciem.

Jakub i Agnieszka Wesołowscy tworzą parę jak z obrazka. Aktor i dziennikarka są razem od trzynastu lat, a w 2014 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Z okazji siódmej rocznicy Agnieszka opublikowała na Instagramie pamiątkową fotografię z dnia ślubu. Nie zabrakło czułego wyznania.

Zobacz wideo Kuba Wesołowski organizuje duże show coachingowe. Wśród mówców Anna Lewandowska i Łukasz Jakóbiak

Jakub i Agnieszka Wesołowscy świętują rocznicę ślubu. Na tym zdjęciu wyglądają jak z bajki

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek pobrali się 14 czerwca 2014 roku w podwarszawskiej Starej Miłosnej. Tego dnia panna młoda włożyła bogato zdobioną suknię, którą zaprojektowała Viola Piekut. Natomiast aktor "Na Wspólnej" postawił na elegancki w czarnym smokingu. Oboje wyglądali perfekcyjnie, co widać na zdjęciu, które na Instagramie opublikowała Agnieszka.

Zobacz też: Kuba Wesołowski i jego żona pokazali, jak mieszkają. Te wnętrza są jak z luksusowego katalogu! Spójrzcie tylko na pokoik dziecka

Dokładnie siedem lat temu obiecaliśmy sobie, że razem będziemy stawiać czoła światu. Że stworzymy nieustraszony duet, który będzie z odwagą zmierzał się z codziennością oraz niemożliwemu. Jak do tej pory idzie nam wzorowo - napisała Agnieszka.

Dziennikarka podziękowała też mężowi za wspólnie spędzone lata i zdradziła, na co liczy w 2021 roku.

Jakub dziękuję za wszystkie chwile: te piękne, ale też trudne. Dajesz mi miłość, poczucie bezpieczeństwa, troskę. Bez ciebie życie byłoby nudne - to z pewnością. A podobno siedem przynosi szczęście, więc ten rok musi być na wypasie.
 

Przypomnijmy, że para doczekała się razem córeczki. Roża Wesołowska pojawiła się na świecie w 2016 roku i jest oczkiem w głowie rodziców. Dziewczynka jest też częstym gościem w ich mediach społecznościowych. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.