"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura poprawia urodę. Dla Karola? Pojawiły się nowe doniesienia

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła nieco poprawić swoją urodę. Tymczasem, jak donosi "Super Express", była widziana razem z Karolem we Wrocławiu.

Mimo że "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegł końca już miesiąc temu, internauci wciąż śledzą, co słychać u bohaterów eksperymentu. Ten zakończył się szczęśliwie tylko dla Izy i Kamila, którzy wciąż są małżeństwem, a ich związek rozkwita i wchodzi na kolejny etap. Natomiast głośno mówi się o tym, że Laurę i Karola połączyło uczucie po programie. Oboje byli w osobnych małżeństwach - z Maćkiem i Igą. Teraz internauci dopatrują się dowodów na to, że są razem. Tymczasem Laura postanowiła nieco poprawić swoją urodę i zdrowie. Nosi aparat ortodontyczny.

'Milionerzy'. Padło pytanie za pół miliona złotych"Milionerzy". Padło pytanie za pół miliona złotych. Uczestniczka znała odpowiedź?

Zobacz wideo Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nowego partnera?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura pracuje nad lepszym wyglądem

Była już uczestniczka programu dodała na Instagramie zdjęcia, na których szeroko się uśmiecha i pokazuje swój aparat na zębach. Fani zaczęli dopatrywać się w tym starania dla nowej miłości. Czy Laura chce lepiej wyglądać dla Karola? Tego nie wiadomo, jednak pojawiły się nowe doniesienia, wskazujące na to, że uczestnicy piątej edycji rzeczywiście mogą tworzyć związek. Jak podał "Super Express" powołując się na informatora, Laura i Karol mieli ostatnio spacerować po wrocławskim rynku i wyglądali na zakochanych. Żadne z bohaterów nie potwierdziło plotek na temat tej rzekomej relacji.

Ojciec Krychowiaka po meczu przeprasza kibiców za syna. Ojciec Krychowiaka po meczu przeprasza kibiców za syna. "Na pewno wprowadził duże osłabienie"

Niektóre z fanek wróżą Karolowi nowy związek, a nawet spotkanie żony dzięki sławie w mediach społecznościowych.

Nie wszystko przesądzone! Patrząc na zachwyty nad każdym twoim zdjęciem niewykluczone, że dzięki programowi znajdziesz żonę. I to bez ekspertów - napisała jedna z fanek na Instagramie.

Jedno jest pewne. Oczy widzów programu od kilku dni są zwrócone w stronę Laury i Karola. 

Więcej o: