Cezary Żak o trudnej pracy młodszej córki. Mierzyła się z samotną śmiercią. "Ona żegnała tych ludzi"

Cezary Żak opowiedział o tym, z czym mierzyła się jego młodsza córka, Zuzanna. W czasie pandemii koronawirusa pracowała na oddziale covidowym.

Cezary Żak od ponad 30 lat jest w związku z aktorką Katarzyną Żak. Para doczekała się dwóch córek. Aleksandra urodziła się w 1988 roku, natomiast Zuzanna ma obecnie 26 lat. Obu na próżno szukać w mediach, bo nie poszły w ślady rodziców. Aleksandra zajmuje się produkcją programów dla dzieci, a Zuzanna ukończyła szkołę medyczną. Teraz Cezary Żak opowiedział, jak w czasie pandemii wyglądała praca młodszej z córek.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"

Iga KrefftIga Krefft: Przeszłam załamanie nerwowe. Opowiedziała o walce z chorobą

Żak szczerze o pracy córki Zuzanny. "Ona żegnała tych ludzi"

Zuzanna Żak skończyła studia medyczne w 2019 roku. Jej praca jest dla znanych rodziców powodem do dumy, ale często przyprawia ich też o ból głowy. Szczególnie ciężko było w czasie pandemii, która akurat zbiegła się z rozpoczęciem kariery Zuzanny. Cezary Żak opowiedział o tym w studio "Dzień Dobry TVN".

To dla niej taka nowość w życiu. Ona mówi, że okres studiów medycznych wydawał się jej na początku ciężki, ale z dzisiejszej perspektywy to była laba - powiedział Cezary Żak.

Aktor nie ukrywa, że praca na oddziale covidowym wpłynęła na zdrowie psychiczne i fizyczne córki.

Teraz pracuje na oddziale chorób wewnętrznych, ale ciężko było psychicznie to wytrzymać. Codzienne zgony bez rodzin były dla niej niezwykle traumatyczne. Ona żegnała tych ludzi - przyznał.

Kilka miesięcy temu aktor opublikował na Instagramie fotografię Zuzanny, nazywając ją "swoją bohaterką".

 

królowa Elżbieta II, Joe BidenKrólowa spotkała się Bidenami. Jill w ulubionym kolorze Melanii, ale to monarchini zrobiła furorę

Cezary Żak to jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów. Jest doskonale znany widzom takich produkcji, jak "Miodowe lata" czy "Ranczo". Jest też reżyserem, a niedawno miała miejsce premiera jego sztuki "Kolacja dla głupca".

Więcej o: