Rodzina Małyszów na weselu. Iza zaszalała z kolorami, Adam postawił na kratę. A córka? Zdecydowanie skromniej

Iza i Adam Małyszowie w ten weekend wybrali się na wesele. Ona zdecydowała się zaszaleć z kreacją. A mąż? Jego stylizacja obfitowała w kolory.

Izabela Małysz jest w związku małżeńskim z Adamem Małyszem od 1997 roku. Można odnieść wrażenie, że lata mijają, a ich nie dotykają kryzysy. Co jakiś czas na Instagramie Izy pojawiają się wspólne zdjęcia. Najnowsze pochodzi z wesela.

Zobacz wideo Adam Małysz na wakacjach

Iza MałyszIza Małysz pozuje w jadalni. "Prawie jak dama z łasiczką"

Eleganccy Izabela i Adam Małyszowie zachwycają na weselu 

Adam Małysz i jego ukochana Iza Małysz nigdy nie pchali się przed reflektory. Lata lecą, a oni wciąż są zgraną parą. Żona skoczka od jakiegoś czasu udziela się na Instagramie i to właśnie zazwyczaj tam jest szansa na to, by ich zobaczyć razem. W weekend wybrali się na ślub, a na koncie Izy pojawiło się oczywiście wspólne ujęcie.

Weselisko… Hej! - czytamy pod fotografią.

Izabela i Adam MałyszIzabela i Adam Małysz instagram.com@izamalysz

Iza zdecydowała się na długą, wielobarwną kreację - na górze dominuje motyw zebry, z kolei dół sukni to nieco więcej kolorów. Z kolei Adam miał na sobie granatowe spodnie od garnituru i kraciastą marynarkę. 

Asam Małysz i Karolina MałyszNarzeczony Karoliny Małysz pokazał romantyczne ujęcie. Komentuje Iza Małysz

Zobacz też: Adam i Izabela Małyszowie na niepublikowanym dotąd zdjęciu z wesela. Od tej imprezy minęły 23 lata!

Można się zastanawiać, czy para wybrała się na ślub córki, Karoliny. W jednym z wywiadów Adam wspominał, że dziewczyna jest już w związku z Kamilem Czyżem siedem lat, a ostatni doszło do zaręczyn. Czy właśnie w ten weekend zdecydowali się przypieczętować narzeczeństwo? Okazuje się, że nie. Owszem, byli obecni na uroczystości, ale publikacje w mediach społecznościowych świadczą o tym, że jedynie jako goście. Chociaż stylizacja Karoliny mogłaby to sugerować - założyła kremową kreację, do której dobrała białą opaskę.

Karolina Małysz z partneremKarolina Małysz z partnerem instagram.com@karolina_malysz

Więcej o: