Córka Małysza z narzeczonym wyjechali z Polski. On publikuje romantyczne zdjęcie, komentuje przyszła teściowa

Karolina Małysz i jej narzeczony wyjechali razem do Chorwacji. Teraz wybranek córki skoczka opublikował romantyczne zdjęcie z podróży.

O córce Adama Małysza i Izy Małysz ostatnio zrobiło się całkiem głośno. Jakiś czas temu Karolina Małysz w materiale przygotowanym przez "Dzień Dobry TVN" przyznała, że było jej ciężko, kiedy jej sławny tata był u szczytu popularności i przez obowiązki służbowe, często nie było go w domu. 

Małyszówna jest też aktywna na Instagramie, gdzie ma ponad 20 tysięcy obserwatorów. 24-latka chętnie publikuje tam prywatne zdjęcia i odpowiada na pytania fanów. Ostatnio sporo opowiedziała o planach ślubnych i swoim narzeczonym. Zdradziła też, że razem z nim wyjechał do Chorwacji. Wyjazd nie ma jednak charakteru wypoczynkowego - zakochani wyjechali bowiem z kraju w celach zarobkowych. Niemniej, znajdują czas na odpoczynek i zwiedzanie, o czym najlepiej świadczy ostatnie zdjęcie, które opublikował na swoim instagramowym koncie narzeczony Karoliny Małysz. Kadr jest bardzo romantyczny - na tle dalmackiego nieba córka sportowca całuje wybranka w policzek.

Jo i Mycha - napisał lakonicznie bohater zdjęcia.

Zdjęcie zostało opatrzone też kilkoma hasztagami: #Novigrad #Dalmacja #kamienie #fajny #murek #widok #tezfajny. 

 

Wpis i fotografię szybko skomentowała Iza Małysz, która obserwuje na Instagramie swojego przyszłego zięcia. 

„Fajno” ta Mycha, chociaż Ty i widok też niczego sobie - napisała żona skoczka. 

Komentarz Izy MałyszKomentarz Izy Małysz Fot. Instagram/ kamil_czyz

Adam Małysz niestety nie skomentował fotografii. Wydaje się jednak, że nie jest tak aktywny w mediach społecznościowych, jak jego żona. Być może nie widział jeszcze uroczego ujęcia zakochanych. 

ZOBACZ TEŻ: Dzieci celebrytów, które nie chciały żyć na świeczniku. Córka Kuleszy chce być weterynarzem, a czym zajmuje się Karolina Małysz?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.