Dzieci celebrytów, które nie chciały żyć na świeczniku. Córka Kuleszy chce być weterynarzem, a czym zajmuje się Karolina Małysz?

Dzieci celebrytów najczęściej idą w ślady sławnych rodziców, wykonując ten sam albo podobny zawód. Zdarza się jednak, że po osiągnięciu dorosłości podejmują decyzję o wycofaniu się ze świata show-biznesu i podjęciu niezwiązanej z nim pracy.
Karolina Małysz Karolina Małysz Karolina Małysz - Instagram

Karolina Małysz

Córka znanego polskiego skoczka chociaż lubi sport, to jednak, jak sama niegdyś przyznała, nie chciałaby zajmować się nim zawodowo. Karolina postanowiła więc poświęcić się edukacji. Póki co 24-latka ukończyła studia w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Naukę kontynuuje na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.  


instagram.com/karolina_malysz

ONS ONS ONS

Marianna Figurska

Córka Agaty Kuleszy i operatora Marcina Figurskiego, podobnie jak Karolina Małysz, postawiła na edukację. Marianna Figurska studiuje na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW, a po zakończeniu nauki chciałaby otworzyć własną klinikę weterynaryjną ze swoim kolegą z roku. 

ONS
ONS

ONS ONS ONS

Allan Krupa

Syn popularnej wokalistki, Edyty Górniak, niedawno skończył 17 lat. Allan uczęszcza do szkoły średniej im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach i uczy się w klasie wojskowej. Nie zapowiada się zatem, żeby w przyszłości chciał pójść w ślady swojej sławnej mamy. 


ONS

instagram.com/ewa_gawryluk instagram.com/ewa_gawryluk instagram.com/ewa_gawryluk

Marysia Błaszczyk

Chociaż o niej samej wiadomo raczej niewiele, Marysia Błaszczyk często gości na Instagramie swojej sławnej mamy. Córka Ewy Gawryluk na niecodzienną pasję do tworzenia artystycznych makijaży, które swoją drogą, bywają całkiem przerażające. Nie można jej jednak odmówić talentu, bowiem wykonuje je z ogromną precyzją, a efekty pracy publikuje na swoim instagramowym profilu. 


instagram.com/bloody.mary.13

Cezary Pazura, Anastazja Pazura Cezary Pazura, Anastazja Pazura KAPIF.pl

Anastazja Pazura

Chociaż córka Cezarego Pazury ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, a później kilka razy wystąpiła na małym ekranie, szybko zrezygnowała z aktorstwa. Aktualnie Anastazja Pazura zajmuje się rękodziełem. Zdjęcia swoich prac zamieszcza na Instagramie, który jest w pełni poświęcony jej artystycznym zainteresowaniom. 

Anastazja Pazura
KAPIF