Córka Adama Małysza opublikowała archiwalne zdjęcia. Karolina wspomina dzieciństwo: Mam bardzo mało zdjęć z samym tatą

Na InstaStories Karoliny Małysz pojawiły się zdjęcia z jej dzieciństwa. Córka skoczka wspomina chwile dorastania.

Karolina Małysz wzięła udział w popularnej ostatnio na Instagramie zabawie, która polega na pokazywaniu konkretnych zdjęć na prośbę fanów. Córka jednego z najpopularniejszych polskich skoczków wrzuciła fotografię z rodzicami oraz inne kadry, upamiętniające ważne wydarzenia z jej życia.

Zobacz wideo Adam Małysz komentuje nieudane kwalifikacje Polakow. "Liczyliśmy na więcej"

Córka Adama Małysza podzieliła się archiwalnymi zdjęciami z dzieciństwa

Wielu obserwatorów Karoliny, którzy postanowili wziąć udział w zabawie, poprosiło o kadry z czasów, gdy córka polskiego skoczka była jeszcze małym dzieckiem. Małysz wrzuciła urocze zdjęcie z zawodów, podczas których kibicowała tacie razem z mamą. Pojawiła się również fotografia, która nasunęła dziewczynie pewną myśl.

Karolina Małysz z rodzicamiKarolina Małysz z rodzicami Karolina Małysz - Instagram

Małysz z nutką nostalgii zauważyła, że ma bardzo mało zdjęć z samym tatą. Wynika to z faktu, że za czasów niesamowicie szybko rozwijającej się kariery, skoczek bardzo rzadko bywał w domu. Więcej na temat relacji z ojcem Karolina powiedziała nie tak dawno w programie "Dzień Dobry TVN". Rozpoznawalność taty była dla kilkuletniej Karoliny bardzo przytłaczająca.

Najważniejsze momenty z życia Karoliny Małysz

Wśród wielu udostępnionych fotografii nie zabrakło tych niezwykle sentymentalnych. Córka Adama Małysza pokazała obserwatorom jedno z pierwszych zdjęć z partnerem, a także moment samych zaręczyn:

Fotografowałam sobie port, a Kamil ustawiał aparat (że niby chce nam zrobić wspólne zdjęcie) - wspomina Karolina na InstaStories.

Karolina Małysz udostępniła na Instagramie archiwalne zdjęciaKarolina Małysz udostępniła na Instagramie archiwalne zdjęcia Karolina Małysz - Instagram

Córka skoczka pokazała też zdjęcie ze studniówki oraz osiemnastych urodzin. Trzeba przyznać, że stylizacja Karoliny na osiemnastkę była wyjątkowo ciekawa. Zdjęcia z samej imprezy to na pewno świetna pamiątka!

Karolina Małysz udostępniła archiwalne zdjęciaKarolina Małysz udostępniła archiwalne zdjęcia Karolina Małysz - Instagram

Z zabawy dowiedzieliśmy się również, że Małysz udało się spełnić jedno z największych marzeń, którym było... pilotowanie! Podróż w chmurach i sterowanie maszyną to na pewno niesamowite przeżycie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.