Iza Małysz pochwaliła się zdjęciem córki i jej ukochanego. Zakochani robią pizzę, a dumna mama zdjęcie z zaskoczenia

Izabela Małysz co jakiś czas dodaje na Instagramie zdjęcia swoich bliskich. Tym razem na profilu żony Adama Małysza pojawiło się ujęcie, na którym znajduje się ich córka Karolina.

Choć Adam Małysz kilka lat temu zakończył sportową karierę, to ciągle funkcjonuje w świecie sportu i w mediach. Od 2016 pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Wielu z Was na pewno pamięta, że podczas konkursów, w których brał udział, często wspierała go żona Izabela. Pobrali się w 1997 roku i do tej pory tworzą szczęśliwe małżeństwo.

Adam Małysz uwielbia spędzać urlop z żoną:

Zobacz wideo

Izabela Małysz zachwyca się córką

Mistrza wspierała też córka Karolina. Przyszła na świat w październiku 1997 roku. Gdy jej tata odnosił sukcesy jako skoczek, ona była małą dziewczynką. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku skończy 23 lata! Co więcej, planuje założenie rodziny. Ukochany Kamil oświadczył się jej w zeszłym roku. Rodzice Karoliny nie ukrywają, że traktują go już jak pełnoprawnego członka rodziny. Po raz kolejny podkreśliła to Izabela, która dodała na Instagramie zdjęcie zakochanych. Narzeczeni jednak nie pozują na nim i widać, że żona Adama Małysza zrobiła je spontanicznie.

Moje (nasze) Dzieci. Robią pizzę. PS. Też Cię kocham Karla - napisała szczęśliwa mama.

Karolina Małysz z narzeczonymKarolina Małysz z narzeczonym Instagram.com/ izamalysz

Karolina Małysz i Kamil Czyż są ze sobą od około trzech lat. Mężczyzna jest sportowcem i jeździ w wyścigach motocyklowych enduro oraz na quadach. Córka Adama Małysza często dodaje z nim posty na Instagramie. Widać, że są w sobie zakochani i świetnie czują się w swoim towarzystwie. Prawdopodobnie szykują się do ślubu. Jak podawały kiedyś media, ma być ono urządzone w stylu góralskim i zostanie zaproszona cała rodzina. Ponoć rodzice przyszłej panny młodej już planują budowę domu dla jedynaczki i jej przyszłego męża.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.