Iza Małysz pozuje w jadalni. "Prawie jak dama z łasiczką". Odpowiedziała na komplement, a my patrzymy na wnętrze. Eleganckie

Iza Małysz pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z jadalni. Żona skoczka zapozowała z psami, co zainspirowało jej koleżankę do zabawnego porównania.

Iza Małysz dała nam się poznać już wiele lat temu, gdy dzielnie wspierała męża podczas konkursów narciarskich. Już wtedy wzbudziła nie tylko duże zainteresowanie wśród kibiców i mediów, ale również niemałą sympatię. Mimo rosnącej popularności małżeństwo Małyszów nie pchało się przed reflektory, a swoje uczucie pielęgnowało w domowym zaciszu. Lata lecą, a Adam i Iza wciąż są zgraną parą. Żona skoczka jest aktywna na Instagramie, gdzie z dnia na dzień przybywa jej coraz więcej fanów.

ZOBACZ TEŻ: Iza i Adam Małyszowie dostali kartkę od prezydenta i pierwszej damy. Pokazali jej treść. Agata Duda ma piękny podpis

Iza Małysz pozuje w jadalni. "Jak dama z łasiczką". Odpowiedziała na komplement 

Iza Małysz w przeciwieństwie do męża regularnie relacjonuje życie prywatne w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z internautami zdjęciami z rodzinnych spotkań czy podróży. Nie brakuje również fotek z domu Małyszów w Wiśle. Właśnie taką fotką podzieliła się w najnowszym poście.

Iza Małysz pozuje z dwoma psami na kolanach, prezentując przy okazji wnętrza jadalni. Jedna z internautek pokusiła się nawet o zabawnych komentarz.

Dama z prawie "łasiczką", a nawet dwoma - napisała.

Iza szybko jej odpowiedziała. Po jej wypowiedzi możemy wnosić, że panie dobrze się znają.

Wiedziałam, że na twój komentarz mogę liczyć - odpowiedziała.

Iza MałyszIza Małysz Instagram/izamalysz

Uwagę zwraca także wnętrze. Jest nowocześnie i dość minimalistycznie urządzone. Ściany pokryte są różnymi kolorami farb, nad drewnianym stołem wisi stylowy żyrandol. Widać również fragment kuchni, więc można podejrzewać, że jadalnia jest połączona z kuchnią. Małyszowie ładnie się urządzili? 

Zobacz wideo Iga Świątek wykonała wyzwanie Małysza w zaskakujący sposób

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Kosmala o początkach związku Krawczyka. Nie było kolorowo. "Brakowało im garnków, firanek, krzeseł. Spali na materacu"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.