Iza Małysz zachwala męża. "U nas walentynki przez cały rok". Pokazała, co dla niej przygotował

Iza Małysz opublikowała zdjęcie, którym chwali się romantycznym gestem od męża. Wiedzieliście, że Adam Małysz jest pasjonatem deserów?

Iza Małysz jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama i często publikuje kadry z prywatnego życia. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, jakim człowiekiem jest prywatnie Adam Małysz. Okazuje się, że znany polski skoczek jest w swoim domu prawdziwą złotą rączką. Również ich córka, Karolina Małysz, coraz chętniej i śmielej mówi o relacji z tatą. W materiale, który został wyemitowany w "Dzień dobry TVN" opowiedziała o latach dzieciństwa i o tym, że "bała się taty, bo go nie widywała". Teraz żona Adama postanowiła pokazać bardziej romantyczną stronę męża.

Aneta KręglickaAneta Kręglicka zdradza sekret młodego wyglądu. Wystarczy jeden składnik

Zobacz wideo Tak bawił się skoczek na wakacjach

Iza Małysz zachwala męża. Adam Małysz to prawdziwy romantyk. "U nas walentynki przez cały rok"

Żona Adama Małysza opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie, na którym trzyma w ręku smakowicie wyglądający deser. Na jego wierzchu znajduje się posypka w kształcie różowych serduszek. Romantycznie! W tle fotki widać również czerwone tulipany, zapaloną świeczkę, a także drugi deser. Okazuje się, że sprawcą tego miłego zamieszania jest sam Adam Małysz.

Że u nas walentynki "prawie" przez cały rok... To u mnie akurat dziś serce na dłoni - napisała wzruszona w opisie udostępnionego zdjęcia.

Deser Izy MałyszDeser Izy Małysz instagram/izamalysz

Jak widać, Adam Małysz jest prawdziwym romantykiem i dba o swoją żonę. Sama Iza często chwali się na swoim profilu nową fryzurą, zmianami w dekoracji domu czy zdjęciami z wspólnych wakacji z mężem.

Beata TadlaSyn Tadli pokazał prywatne zdjęcia ze ślubu mamy. Było romantycznie i wzruszająco

Jesteśmy ciekawi, czy polski skoczek jest pasjonatem gotowania i pieczenia. W końcu romantyczny deser dla żony wygląda bardzo smakowicie. Może Małysz podzieli się z fanami przepisem?