Iza Małysz ma nową fryzurę. Tym razem zdecydowała się na ostre cięcie: Wygląda pani z dnia na dzień coraz młodziej!

Iza Małysz dodała na Instagramie kolejne zdjęcie. Choć wpis dotyczy czegoś innego, to największą uwagę zwraca jej nowa fryzura. Posypały się komplementy.

Iza Małysz już od pierwszych chwil, kiedy to wspierała męża podczas konkursów, wzbudziła sympatię wśród fanów skoków narciarskich. Razem z Adamem Małyszem nie pchali się wtedy do show-biznesu, chętnie jednak opowiadali o swoim uczuciu. Do tej pory tworzą szczęśliwe małżeństwo, a żonie naszego jednego z najlepszych sportowców w historii przybywa obserwatorów na Instagramie, który prowadzi dość aktywnie.

Zobacz wideo Tak się bawią Małyszowie na wakacjach

Iza Małysz zmieniła fryzurę

Małysz pokazuje wiele zdjęć z życia prywatnego, chętnie dzieli się też historiami z przebytych podróży. A te wraz z mężem uwielbiają. Teraz pokazała swoją metamorfozę. 42-letnia Izabela od lat jest wierna krótkiej fryzurze z włosami do ramion, jednak zdecydowała się na zmianę i ma prostą grzywkę.

Zielone oczy mam po Tacie - napisała pod zdjęciem.

Iza MałyszIza Małysz Instagram.com/ izamalysz

Takie cięcie dodało jej charakteru, a internauci uważają, że bardzo jej pasuje:

Młodniejesz. Świetnie wyglądasz.
Nowa fryzura. Ekstra!
Wygląda pani z dnia na dzień coraz młodziej! Przepiękna kobieta! Cudowna - zachwycają się.

Iza Małysz i Adam MałyszIza Małysz pochwaliła się zmianami w salonie. Udekorowała go jesiennymi dodatkami

Iza Małysz to kolejna znana kobieta, która w ostatnim czasie zdecydowała się na zmianę. Grzywkę od jakiegoś czasu nosi też Jessica Mercedes, która porównywana jest do... Ralpha Kamińskiego. Niedawno Zofia Zborowska zrezygnowała z blondu i wróciła do naturalnego koloru. W odświeżonej fryzurze pokazała się także Grażyna Torbicka. Prezenterka postawiła na lekkie cięcie. Do tego doszła stylizacja, a salon fryzjerski opuściła finalnie z pięknymi falami. Za to najbardziej zaszalała księżna Monako, Charlene, która wygoliła połowę głowy.

Adam Małysz pozuje z rowerem za 40 tysięcy złotychAdam Małysz śmiga na rowerze wartym 40 tysięcy złotych. "Rower w cenie samochodu... Musi wymiatać!"

Więcej o: