Iza Małysz pochwaliła się zdjęciami z wesela Tajnera. Dzięki nim dokładnie widzimy kreację panny młodej. Uwagę przyciąga brzuszek

Izabela Małysz na swoim Instagramie opublikowała sporo zdjęć z wesela Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec.

W zeszły piątek, po ośmiu latach od pierwszego spotkania w pociągu, Apoloniusz Tajner poślubił Izabelę Podolec. Małżonków dzieli spora różnica wieku - 36 lat. Nie wydaje się to dla nich żadną przeszkodą. Co więcej, to właśnie dla młodziutkiej Izabeli Tajner zakończył swoje trwające 40 lat małżeństwo.

Zobacz wideo

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec już po ślubie

Podobno decyzję o kolejnym ślubie w jego życiu miała przyspieszyć ciąża partnerki. Nowa żona jest od niego o 36 lat młodsza, a ich pierwsze dziecko będzie o 40 lat młodsze od jego najstarszej córki, czyli Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Na ślubie Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego pojawiło się wiele gwiazd ze świata sportu i show-biznesu, w tym Adam Małysz z żoną Izabelą. 

Żona mistrza zdjęciami z imprezy pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Widać, że zabawa była szampańska, a Izabela Małysz fantastycznie bawiła się w gronie przyjaciół. To, co nas zaskoczyło, to jej relacja z Mariuszem Czerkawskim. Na jednym ze zdjęć siedziała mu na kolanach. 

Co ciekawe, weselne przyjęcie zorganizowano w restauracji Moonsfera na dachu Centrum Olimpijskiego, na warszawskim Żoliborzu. Goście Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec z tarasu lokalu mieli piękny widok na panoramę stolicy.

ZOBACZ TEŻ: Wesele Apoloniusza Tajnera w luksusowej restauracji. Zajrzeliśmy do środka. Ta impreza musiała sporo kosztować

Jednak tym, co przyciągnęło naszą szczególną uwagę, to wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Apoloniusz Tajner i jego nowo poślubiona żona już niebawem zostaną rodzicami. Były trener skoczków narciarskich jest już ojcem dwójki dorosłych dzieci, a także dziadkiem. Dla Podolec będzie to pierwsze dziecko.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.