Tajner poślubił młodszą o 36 lat Izabelę Podolec. Na ceremonii nie zabrakło sławnych gości

Po 8 latach związku Apoloniusz Tajner wziął ślub z Izabelą Podolec. Wybranka byłego trenera skoczków narciarskich ma 29 lat, on 65. To właśnie dla niej Tajner zakończył swoje poprzednie, 40-letnie małżeństwo. Decyzję o kolejnych oświadczynach w jego życiu miała przyspieszyć ciąża partnerki.
Adam Małysz z żoną Adam Małysz z żoną BRUNNER / NEWSPIX.PL / BRUNNER / NEWSPIX.PL / Newspix.pl

Wesele w Warszawie

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pobrali się 17 maja w Warszawie. Wesele zostało zorganizowane w restauracji na dachu stołecznego Centrum Olimpijskiego.

65-latek święcił największe sukcesy, gdy współpracował z Adamem Małyszem. Panowie zaprzyjaźnili się wtedy ze sobą. Nic więc dziwnego, że skoczek także pojawił się na weselu. Towarzyszyła mu żona Izabela.

Wesele Tajnera i Podolec Wesele Tajnera i Podolec NewsPix

Prezenty

Uwagę przykuwają zdobne pakunki. Ciekawe, co się w nich znalazło? Obstawiamy jakiś drogi alkohol, a Wy?

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski BRUNNER / NEWSPIX.PL / BRUNNER / NEWSPIX.PL / Newspix.pl

Niespodziewany (?) gość

Największą niespodzianką, przynajmniej dla niektórych, była obecność Michała Wiśniewskiego. Nie jest przecież żadną tajemnicą, że w ostatnim czasie panowie nie pałali do siebie zbyt dużą sympatią, a to ze względu na zbliżający się rozwód muzyka z córką Tajnera. Wygląda jednak na to, że ich relacje trochę się ociepliły.

Na weselu była też Dominika Tajner-Wiśniewska, jednak musiała wyjść wcześniej, ponieważ tego samego dnia nagrywała finał "Tańca z gwiazdami".

Mariusz Czerkawski z żoną Mariusz Czerkawski z żoną WOLF/NEWSPIX.PL / WOLF/NEWSPIX.PL / Newspix.pl

Sportowe grono

Adam Małysz nie był jedynym sportowcem na weselu. Wśród gości znalazł się także Mariusz Czerkawski. Słynny hokeista bawił się razem ze swoją drugą żoną, modelką Emilią Raszyńską. Para pobrała się w 2007 roku. Owocem ich miłości jest syn Iwo.

Robert Korzeniowski z patnerką Robert Korzeniowski z patnerką WOLF/NEWSPIX.PL / WOLF/NEWSPIX.PL / Newspix.pl

Robert Korzeniowski z partnerką

Na przyjęciu nie zabrakło również Roberta Korzeniowskiego i jego młodszej o 16 lat partnerki. Para ma już za sobą debiut na salonach, jednak od tamtej pory nie mieliśmy zbyt wielu okazji, żeby oglądać ich razem. Pasują do siebie?

Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec KAPIF.pl

Zakochani

Ślub to niejedyna zmiana w życiu Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec. Zakochani już niebawem zostaną rodzicami. Życzymy wielu pomyślności!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.